Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért kell pluszban fizetni a...

Miért kell pluszban fizetni a csomagért a Ryanair-nél?

Figyelt kérdés

Én eddig bárhová repültem (más társasággal), nem kellett fizetnem. Max. akkor kellett volna, ha túlsúlyos. Most meg azt írják, hogy egyetlen csomag+reptéri csekkolás 12 ezer forint. Azt hittem jojózik a szemem.

Most ez komoly?!


2009. máj. 20. 22:20
 1/3 anonim válasza:

Szia, én is a Ryanair-el repülök és az emailben is írják, hogy :

3000.00 HUF Passenger Fee: Checked Bag(s)


Ez nekem 1 db feladandó csomagot jelent. Én azonban online csekkoltam mert az is választható opció volt és az olcsóbb, remélem jó lesz úgy is.


Nem tudod véletlenül, hogy ha az 1 db táskámra rákötöm a hálózsákom, az vajon külön poggyásznak számít-e? Remélem nem...

2009. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fapadosoknál általában külön kell fizetni a feladandó csomagért. A Wizzairnél is kell. Így üzlet a Ryanairnek hogy azt hirdessék hogy egy út csak 1 euró, holott korántsem.
2009. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De, az út az 1 EUR. Csak az ár nem tartalmazza a csomagszállítást és a reptéri ügyintézést. Ha pl. csomag nélkül utazol, akkor fel lehetne tenni azt a kérdést, hogy az én repjegyem miért tartalmaz csomagszállítást, mikor én nem is veszem igénybe.

Valahol nem rossz ez a logika. Csak az árak vannak kicsit elszállva szerintem.

2009. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!