Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a repülős...

Miért nem lehet a repülős utaknál a komplett árat feltüntetni? Beharangozzák, hogy x Ft-ba kerül, aztán még (közel) 50000 Ft-ot kell rászámolni pluszban.

Figyelt kérdés
Ráadásul már többször hallottam olyanról, hogy már előírás, hogy minden költséget együtt tüntessenek fel...
2011. jún. 24. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a szabály a légitársaságokra vonatkozik, az utazási irodákra nem.
2011. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert még nem tudják,olyan előre,melyik járaton lesz,hely.És elég nagy a szórás árakban.
2011. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért,mert jobban hangzik,hogy 50.000 Ft + illeték,mint az,hogy 95.000 Ft illetékkel együtt.Én is kisebb átverésnek,inkorrektnek érzem.Minap láttam az utazási iroda kirakatában,hogy KRÉTA repülővel LAS MINUTE csak 55.000 Ft ! Gyorsan benyitok,ne hogy lemaradjak a nagy ajánlatról.Kiderült,hogy + rep.illeték 35.000,transzfer 6500,utlemondási bizt.4000 és kerozin pótdíj 7000 Ft

Összeszámoltam és azt hittem seggre ülök...Csalodottan távoztam az irodából.

2011. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!