Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha voltatok már kismama...

Ha voltatok már kismama jógán, milyen volt? Tényleg annyira jó, mint ahogy beharangozzák?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Én imádtam. A 23. héten kezdtem el járni és még szülés előtt 2 nappal is voltam. Jól átmozgat, de nem megerőltető, szuper a meditáció és ha van intim torna - ahová én jártam, ott volt - az külön szuper. Ja és a társaság sem utolsó:o)

Persze hallottam már negatív véleményeket is, természetesen ez attól függ, hogy hová jársz. Én szerencsére nagyon jót fogtam ki, de volt egy csaj, aki 5-6 helyen is volt, mielőtt oda került, ahová én jártam, és ő mondta, hogy a többi szerinte nem volt az igazi. Végül ő is velünk maradt, sőt később együtt jártunk ugyan oda baba-mama tornára.

Próbáld ki, vesztenivalód nincs!

2011. szept. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én imádom. Már a második babóval járok jógázni. Mindig felfrissít és megkönnyíti a lelkemet is. Olyan jó, hogy az a 2 óra, amit ott töltök hetente azt csak a pocaklakónak szentelhetem. Megismerhetem jobban. No meg tök jó más kismamákkal tapasztalatot cserélni, a szülésről és várandósságról számtalan információhoz jutni.

A 16 hónapos kislányom kiegyensúlyozott nyugodt lelkű. Hiszem, hogy ehhez a jóga is hozzásegített. A szülés után pedig egyenesen imádta, ha úgy ringattam, ahogyan a pocakban is tettük ezt.

Én csak javasolni tudom mindenkinek.

n imá

2011. szept. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!