Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak akik érettségi után...

Vannak akik érettségi után szívesen látnának világot, dolgoznának és élnének külföldön?

Figyelt kérdés
Olyan embereket keresek, főleg érettségi előtt állókat, akik úgy döntöttek hogy nem akarnak tovább tanulni, először világot szeretnének látni, utazni. Kitörni a jelenlegi helyzetükből. Pl. Külföldre utazni, dolgozni, élni ott aztán majd ha kedve van tanulni! Vannak még rajtam kívül olyanok, akik így gondolkodnak? Sajnos még senkivel nem találkoztam aki így vélekedne!
2009. máj. 2. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

èn 10 éve éretségiztem és pont így gondolkodtam.

elkezdtem egy föiskolát de fél év után ott tartottam hogy nem fogom tudni csinálni, mert számomra túl nehéz. ìgy elkezdtem amerikai au-pair munkákat nézni és kijutottam New yorkba ahol 1 évet töltöttem egy családnál. Na onnantól sehol nem éreztem jól magam. Haza mentem aztán lett egy barátom, közbe kimentem még gyorsan fél évre angliába is. (fél évet terveztem is) aztán össze házasodtunk. De bennem mindig a mehetnék volt. Aztán megismerkedtem egy német férfival aki könnyen elcsábított mert otthon egy kicsit sem voltam boldog. és 3 éve itt élek kint most már. tanulni nem tanultam, de beszélek 2 nyelven, és irodában dolgoztam sokáig. most egy kisebbb iroda vezetöje vagyok.

2009. máj. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én jövőre érettségizem, lassan 19 leszek, és bennem is ott van állandóan a mehetnék. Jelenleg megoldom egy-egy nyári kiruccanással, ezzel nincs is probléma. Igazából fontosnak érzem a továbbtanulást, mert a szüleim nem is hagynák, hogy ne tanuljak, akármennyire is vagyok nagykorú, nem hagynák rám a döntést miszerint ennyi elég volt a sulis évekből. Én elterveztem, hogy ha nem vesznek fel véletlen rögtön fősulira, akkor elmegyek hajóra dolgozni, au pairnek, vagy esetleg Görögországba animátornak. Sajna a családon és barátokon kívül nem érzem úgy, hogy bármi is idekötne, így egyfolytában mehetnékem van.
2009. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, hogy ha felvesznek, akkor is jelentkezni fogok mindenféle lehetséges ösztöndíjra, hátha összejön... :) Előző voltam
2009. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam is pont az a gond,hogy a szüleim hallani sem akarnak pl: az au-pairkedésről!!! Be kell vallanom hogy én se azt tartom álommunkának,de ahhoz hogy valóra váltsam a 4-5 éve dédelgetett álmom,ahhoz muszáj,hogy au-pairkedjek!! De engem hajt a vérem,és nem is fogom hagyni hogy lebeszéljenek az álmaimról! Szóval most azon az állásponton vagyok hogy jövőre leérettségizem és irány Amerika vagy Anglia!! Nekem még a szállodatakarítás is bejönne! Csak lenne valami ismeretség :S
2009. máj. 3. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én pl azon is gondolkodtam még, hogy elkezdem a fősulit, és halasztok egy évet valamikor. Ha nem is rögtön, akkor második évben. Én szüleimnek nem magával a munkával van baja, hanem hogy utána mi lesz, hisz egész életemben nem dolgozhatok hajón, animátorként, vagy au pariként. :S
2009. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!