Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért vesz valaki üdülési jogot?

Miért vesz valaki üdülési jogot?

Figyelt kérdés

Ha jól értem, pár százezer, vagy millió forintért megveszik az üdülési jogot, ami azzal a következménnyel jár, hogy évente fizetniük kell valamilyen fenntartási díjat, + még ha mennek nyaralni, akkor a szállásért is fizetnek.

Akkor ennek mi értelme van?

Csak annyi, hogy biztos lehet benne, hogy minden évben az adott héten ott nyaralhat?

De ez miért éri meg akárkinek is?

Vagy rosszul értelmezem?


2009. ápr. 25. 13:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy a szállásért nem kell fizetni,legalábbis arra az időszakra,aminek az üdülési jogát megvetted,pl 35.hét.A fenntartási költségeket nem tudom,talán az is időarányos,és százalékos,ahhoz képest,hogy milyen arányben birtoklod az üdülő jogát.Ráadásul cserélhető,kiadható,és eladható,örökölhető is. Én vennék,ha lenne rá pénzem:)
2009. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért veszik meg, mert bepalizták őket a süket dumával! Egyébként meg amennyit kifizetnek rá, minden évben elmehetnének üdülni, akár külföldre is, és legalább nem lenne megszabva, hogy mindezt mikor!
2009. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!