Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » RCI üdülési jogot hol lehetne...

RCI üdülési jogot hol lehetne eladni?

Figyelt kérdés
van olyan akinek sikerült eladnia?
2011. febr. 2. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Adj fel aprót a neten több oldalon. De arra ne számíts, hogy a vásárláskori értékét meg fogja közelíteni a vételára...
2011. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En is eladni szeretnem. Evek ota hirdetem kulfoldi oldalakon is. Igazabol nem tudom, hogy mi eri meg...talan ingatlanirodaban hirdetessel el lehetne adni egy ido utan, de az meg sokba kerul es arra sincs garancia.


En meg nem hallottam olyanrol, akinek sikerult volna eladnia. Barcsak a szuleim meg se vettek volna anno...

2011. febr. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mi is hirdetjük már évek óta, igaz nem folyamatosan, de amikor éppen eszembe jut, felteszem apróhirdetési oldalakra, de eddig semmi

1x-2x hívtak, hogy bérbe vennék, de az meg olyan bonyolult, hogy inkább nem foglalkoztunk vele

én már annak is örülnék ha harmad- vagy negyedáron elvinné valaki, de szerintem ezeket lehetetlen eladni

2011. febr. 3. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nehez eladni. Tolem tobb kulfoldi erdeklodott (en amugy epp azert akarom eladni, mert nem Europaban elek, igy nem tudom hasznalni), de komolyabb erdeklodok meg nem voltak ilyen szinten sem...pedig sok-sok eve hirdetem.


Logikusan vegiggondolvan...en sem vennek ilyen jogot, szoval nem csodalom, hogy nem sikerul. A fenntartasi koltseg annyi egy evre, amibol el lehet menni nyaralni. Azert regen kozel sem igy volt. Talan akkor megerte, de ma semmikepp.

2011. febr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én már arra is gondoltam, hogy eladományozzuk valamelyik alapítványnak, ugyanis mi még 1x sem használtuk - szerintem nem is fogjuk - , csak fizetjük mi is az éves fenntartási díjat fölöslegesen
2011. febr. 3. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor tenyleg jobban jarnal, sot a cegnek is vissza lehet adni es akkor megszunik a fizetesi felelosseged. Bar ha vmelyik rokon, ismeros tudna hasznalni, talan ez lenne a megoldas. A fenntartasi koltsegbol meg elmentek oda nyaralni, ahova csak akartok.
2011. febr. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol van heted, és mennyibe kerül? Engem érdekel!
2011. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a keszthelyi Club Abbáziában van hetünk, 3 főre, minden év 52. hetében, ez általában karácsony és szilveszter hete

cserélni persze lehet a világon bárhová, és az év bármely időszakára, de nem tudom hogy működik, mert nem foglalkoztunk ezzel soha

2011. febr. 13. 16:48
 9/9 anonim válasza:
Mi annak a cégnek adtuk vissza, akitől vettük. Nem pénzért, hanem visszaadáskor olyan szerződésmódosítást kötöttünk, hogy 8 alkalommal még bármikor igénybe vehetjük. (Így legalább nem vagyunk időhöz kötve, vagyis nem KELL minden karácsonykor mennünk, hanem az év bármelyik hetében) Igaz, hogy tulajdonképpen buktunk rajta, de a fenntartási (éves) költségektől így megszabadultunk. Nem sikerült senkinek sem eladni előtte.
2011. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!