Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kempingágyon kényelmes aludni?

Kempingágyon kényelmes aludni?

Figyelt kérdés

Aludt már valaki ilyenen? Külföldön lakom és 2 hétre eljön meglátogatni a húgom meg az unokahúgom (16 és 10 évesek) és azon gondolkodtam, hogy venni kéne vendégágyat nekik, mert a felfújhatós matrac kényelmetlen (mikor kezdtem itt külföldön, egy darabig olyanon aludtam, és borzalmas volt) Szerintetek lehet kényelmesen aludni kempingágyon.

Ilyenen:

[link]


2011. jún. 18. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem nem. De ilyenen aludtam már és meglepően jó:


[link]


A lényeg, hogy a szivacs vastag legyen!

2011. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi ilyenen aludtunk oviban, és párom is azt mondja, hogy ők is ilyenen aludtak. Csak ez a kemping ágy most olcsóbb lenne.
2011. jún. 18. 18:38
 3/10 anonim válasza:
Ez szerintem sem lehet túl kényelmes... Mi felfújhatós matracon aludtunk, leterítettük egy pokróccal.Mondjuk én jó alvó vagyok. Apukám nem annyira de ő is elaludt rajta . Én inkább ilyent ajánlanék. Jó Campingozást :D
2011. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kempingezünk. Itt alszanak a lakásban.:D
2011. jún. 18. 18:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyenen aludtam oviban,de az teljesen más,mint felnőttként aludni rajta.Egyébként nagyon kényelmetlen,és alig mer az ember forgolódni rajta,mert nem tűnik stabilnak.

Én is külföldön élek,és nekem is egyszer meg kellett oldani,az alváshelyet amikor többen jöttek látogatóba.

Én végül is a használt üzletben sima ágyszivacsot vettem pár fontért.Azt lettem a földre,és úgy aludtak mint a bunda..Kényelmes is.A szivacsnak később az ágy alatt találtam meg a tárolóhelyet.Ma bárki jöhet,bőven van alvóhely.

Egyébként ilyesmi szivacsot vettem

[link]

2011. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez rugós matrac, ugye? Van egy két személyes rugós matracom, azon apukám fog aludni a nappaliban, a húgom és az unokahúgom meg a gyerekszobába. Kislányom meg a mi szobánkban. Először arra gondoltam, hogy jó lesz unokahúginak a 11 hónapos kislányom kiságyán aludni úgy, hogy leveszem a rácsokat, mert 140cm hosszú, de megkérdeztem apukámat, hogy hány cm már a kislány, és azt mondta, hogy megvan 135 cm...szóval azon sajna nem tud aludni, mert súlyra még engem is elbír az az ágy:D Kislányom meg az utazóágyban aludt volna. Húgom meg egy egyszemélyes matracon, mert azom is van. De így most még kéne egy egyszemélyes matrac, aminek már nem lenne helye nagyon, miután elmennek, így is tele van a padlás. Szóval most ebay-en nézelődöm, hátha találok olcsón összecsukható ágyat. Már az első linken látható ágyat találtam egyet, 2 óra múlva jár le, most még egész jó árban van, ha sikerül, akkor olyat veszek.

Ang

2011. jún. 18. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Közben leütöttem az entert.:D Azt akartam kérdezni az utolsó válaszolótól, hogy Anglia mely részén lakik? Én Lancashire-ben lakom.
2011. jún. 18. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 18:49 vagyok

Jó messze vagy.:)

Én Wiltshire megyéből írogatok. Te fent én lent :)

2011. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nice to meet you

Ez angolul jobban hangzik.

2011. jún. 18. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezek nem túl kényelmesek, amit az első írt az valóban jó, csak drágább. Viszont én ilyenen aludtam sokszor sátorban és nagyon jókat lehet durmolni.


[link]


Viszont ez ugye a padlóra kerül, az a hátránya, viszont 1500Ft körül dobálják.

2011. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!