Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha hotelbe csak a barátnőmmel...

Ha hotelbe csak a barátnőmmel egy együttlétre szeretnék menni, de nem szeretnék ott aludni. Az kivitelezhető?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és 17 éves vagyok..:)
2009. febr. 9. 16:00
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia!


Mondjuk én ismerek (szegeden) olyan hotelt, amit akár pár órára is ki lehet bérelni.

Az, h más városba is van e ilyen, arról nem tudok nyilatkozni, de szegeden itt ez 100%!!!!!!!!

Nagyot néztünk, amikor a portán megkérdezték tőlünk, h pár órára, v éjszakára vesszük ki a szobát....

2009. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pécsett, tudok olyan hotelt! El is tudom intézni, 5ezer / alkalom.
2009. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Persze, kivitelezhető. Csak szólni kell a recepción, hogy gyors vendégek vagytok. Nálunk igy hivják és 8000 Ft/alkalom. Pest megye, Bp-hez közel.
2009. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik hotelban van ilyen, ugyhogy kivitelezheto! Tudod, mindenhol orulnek a vendegeknek!
2009. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Én Budapesten tudom megoldani ha szükséges, tudok segíteni, haverom recepciós egy kisebb szállóban. 5000 óránként. A nagyobb szállodákban ez az opció csak a recepciósokkal már eleve szerződésben lévő lányokkal működik a pár órás szoba.
2009. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kifizetitek az egész éjszakát, akkor akár fél óra múlva is eljöhettek bármelyik szállodából vagy motelból.

Kisebb panzióban egy egész éjszaka ára is talán 8-10 ezer forint kettőtöknek. Ilyet pedig szinte bárhol találtok.

2009. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!