Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért tapsolnak az utasok a...

Miért tapsolnak az utasok a repülőn landolás után? Ennyire megkönnyebbülnek?

Figyelt kérdés
És ha azt mondják, hogy az utakon veszélyesebb a közlekedés, akkor miért nem inkább a taxisofőrt vagy a buszsofőrt tapsolja meg az utas érkezés után?
2011. jún. 18. 13:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nyilván összetettem és bonyolultabb dolog letenni a gépet, mint benyomni egy (illetve 2) pedált.
2011. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, de ha pilóta lennék megőrülnék ettől. Ez olyan, mintha egy könyvelőt minden egyes alkalommal megtapsolnának, amint lekönyvel egy számlát. Szóval kb hülyének nézik az embert és csodának tartják, ha sikerül jól végeznie a munkáját... Megalázó szerintem.
2011. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Buszra (vagy taxiba) sohasem úgy ül fel az ember, hogy talán túlélem, talán nem. De repülőgépre ülve ez mindenki fejében megfordul...
2011. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A repülőgéptől paráznak az emberek, hiába a jó statisztikák. A buszt megszokták.
2011. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy jo kerdes.En meg spohasem tapsoltam,de mindig kesz rohej mikor felnott emberek tapsolnak csak ugy.A multkor meg a gyerekek is nevettek hogy a szuleik tapsoltak. Szanalmas.
2011. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
20 évvel ezelőtt tapsoltak. Ma már nem.
2011. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz,most is tapsolnak.
2011. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

Háát nem tudom holén hetente repülök Európában a legkülönbözőbb légitársaságok gépeivel, és sohanem tapsolnak.

Lehet,hogy egy ukrán charter gépen bulgária felé.....

Ahol olyan túristacsoport van,akik még nem repültek....

De rendes, menetrendszerinti járaton soha nem hallottam,hogy tapsoltak volna

2011. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En Olaszorszagba szoktam repulni,es mindig tapsolnak.Utoljara a mult heten repultem es akkor is tapsoltak.
2011. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
mivel repültök ti? charterrel? repültem rómába kb 5 légitársasággal, soha nem tapsoltak
2011. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!