Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Holnap repülök először és egy...

Holnap repülök először és egy gyors kérdés SOS?

Figyelt kérdés
Kézipoggyászom mindennek megfelel (méret rendben, előbb mértem le 7kilo összesen) viszont vinnék egy nagyon kis méretű oldaltáskát ami 22X17 tehát tényleg pici, hogy azt hagyhatom magamon, vagy bele kell raknom kézipoggyászba?
2011. máj. 12. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
légitársaságtól függ. A fapadosok begyömöszöltetik általában.
2011. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fapadossal megyek, akkor inkább beleteszem az a kis táska nem oszt nem szoroz!
2011. máj. 12. 20:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt bajom ilyesmiből.Szokott lenni kézipoggyásznak egy kicsi gurulós bőröndöm,egy kicsi hátizsákom,meg egy ővtáskám.Meg néha kameratáska is,eddig nem problémázott rajta senki.
2011. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem repültél fapadossal kedves előző
2011. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
Magadon hagyhatod; nem hiszem, hogy problémáznak majd rajta, legfeljebb azon, mi van benne ! :) Én Lufthansa-val utaztam, volt nálam egy kézitáska és egy laptoptáska, csak átvilágították, és kész, senki sem szólt semmit. :) Jó utat !
2011. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
majd felmérem a terepet azért:)kösziiiiii:)
2011. máj. 12. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

fapadossal-ryanair, wizzair, easyjet, stb-biztos, hogy szólnak, mert csak egy kézipoggyászt engednek. ezt elmondják beszállás előtt 50szer...

rendes légitársasággal pedig biztos, hogy nem szólnak miatta egy szót sem

ennyi

2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig én csak "rendes" légitársasággal utaztam.

Minden kacatot felvihettem magammal...

2011. máj. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szüleim tavaly utaztak fapadossal, nekik 1-1 kézipoggyászt engedtek csak felvinni a gépre, anyumnak a válltáskáját is belegyömöszöltették a kis gurulósba, viszont hazafelé Rómában nem foglalkoztak ezzel, szóval csak Ferihegyen pattogtak miatta.
2011. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!