Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Au-pairkedés így? (Kérdésed...

Au-pairkedés így? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

angol tudásom minimális-nyelvtanulás szempontjából szeretnék Angliába menni

jogosítványom nincs-olvastam hogy néhol feltétel

nagyobb termetű kutyáktól félek

nincs korábbi tapasztalatom-tehát nem volt még hasonló munkám

azonban a gyerekeket nagyon szeretem

ha arról van szó szívesen takarítok ( főzni addigra megtanulnék :D )

most érettségizek, és ha felvesznek esetleg egyetemre, halasztanék egy évet

18/L


2011. máj. 8. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
En pontosan igy mentem, kiveve a jogsit, mert az nekem volt, de ertelme nem sok, mert ennyi idosen olyan magas a biztositas ra, hogy nem adnak neked kocsit. Na mindegy, most faradt vagyok, ha gondolok holnap irok neked priviben es segitek amiben tudok, kerdezhetsz is. :)
2011. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) igazából minden apró részlet érdekelne :)
2011. máj. 8. 22:05
 3/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is érettségi után mentem ki egy évre au pairkedni, igaz, én nem Angliában keresgéltem családot. De nekem sem volt jogsim, és Angliában sem kell mindenhova (na meg ha lett is volna sem biztos hogy be merem vállalni hogy más gyerekét fuvarozzam friss jogsival).


Most megint készülök kimenni, és épp családkeresésben vagyok, úgyhogy ha valami érdekel, írj, válaszolok, már van valamennyi rutinom, de jól emlékszem arra az időre mikor először mentem :)

2011. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szia!


Igazából annyi kérdésem lenne, hogy most hirtelen nem tudnék kiemelni egyet sem.

Valójában 1 hete tudatosult bennem, hogy ki szeretnék menni.

Több oka is van ennek : nyelvtanulás, változásra van szükségem, önbizalmat, önállóságot szeretnék szerezni.

De nem tudom, hogy milyen módon keressek családot?

www.aupair-world.co.uk - ezen az oldalon keresgéltem eddig, de regisztrálni még nem mertem

Leghamarabb szeptemberben tudnék kimenni (mert addig lesz még egy műtétem).

Csak az a probléma, hogy nehezen nyílok meg, ezáltal félek, hogy egy teljesen idegen országba hogy boldogulnék (sajnos ismerős nem jön a közelbe).

Illetve sportolok, és nem tudom, hogy 10 év mindennapos edzés után, hogy érintene, hogy hirtelen vége.

Egyelőre ennyi jutott eszembe :)

2011. máj. 8. 22:20
 5/28 anonim ***** válasza:

Én is ezen az oldalon keresgélek, az előző családom is innen volt, regisztrálj nyugodtan, teljesen biztonságos, ingyenes és nem kötelez semmire.


Én is nyár végén ősz elején szeretnék kimenni, úgyhogy te is kezdd el lassan a nézelődést, most fog sok hirdetés felkerülni, hisz a családok általában a tanév kezdetétől alkalmaznak új au pairt, és általában a tanév végén kezdik el keresni.


Érdemes több családot is bejelölni, aztán sokan visszautasítanak majd, sokan érdeklődni fognak, a lényeg, hogy ne állj le az első szimpatikus családnál, keress tovább, hogy 2-3 lehetőség közül válassz legalább, hogy megtaláld a tökéletes családot.


Ne félj az újdonságtól, teljesen ki fogsz cserélődni, nyílni tőle, és sok barátot szerezhetsz, főleg Angliában, ami tele van au pairrel. :)

2011. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
És kint is eljárhatsz sportolni, a családok az ilyen lehetőségek felkutatásában nagyon segítőkészek (nekik is érdekük, hogy beilleszkedj és jól érezd magad). Ráadásul sport által is ismerkedhetsz, szerezhetsz barátokat.
2011. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor veszem a bátorságot. és regisztrálok, csak előbb megbeszélem a szüleimmel, mert igaz elmúltam 18, de csak jobb, ha tudnak róla, és eddig még csak úgy mondtam, hogy talán, jó lenne :)

És az mennyiben okoz gondot, hogy amit olvasok angolt, azt szinte teljesen megértem (szókincsem még hiányos), amit hallok, azt nem mindig, beszélni meg tudnék nagyjából, csak nem merek, mert félek, hogy hülyeséget mondok ? :)

2011. máj. 8. 22:30
 8/28 anonim ***** válasza:
Angol családoknál általában nem elvárás a folyékony angol, nekik elég, ha valamennyire boldogulsz, hogy mégis azért a gyerekekkel megértesd magad. De fizetni fogják a nyelviskoládat, plusz köztük élve rohamosan fogsz fejlődni, de tényleg napok, hetek kérdése lesz, hogy boldogulj a nyelvvel. :)
2011. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott egy olyan kérdés, hogy esetleg mielőtt kimegyek, meg lehet-e ismerkedni, olyan fiatalokkal, akik szintén au pairek Magyarországról, vagy esetleg ha már kint vagyok, és ha igen, milyen mód van rá ?
2011. máj. 8. 22:46
 10/28 anonim ***** válasza:

Hú, anno iwiwen volt au pair fórum, oda elég sok lány írogatott a világ minden tájáról (legtöbben persze Angliából), nem tudom, meg van-e még, de érdemes lehet rákeresni.


+ facebookon keress csoportokat, biztos hogy van, csak nem tudom, külön magyarokat találsz-e, de olyat, hogy pl. "Au pairs in London" tuti :) Ilyen facebook oldalakon találtam annak idején sok barátnőt, akikkel azóta is tartom a kapcsolatot. :)

2011. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!