Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meg fog most nőni a külföldre...

Meg fog most nőni a külföldre költözők száma a Mo. i viszonyok miatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyien és hova készülnek elmenni \'szép kis hazánkból"?
2009. márc. 10. 06:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekunk marcsak a gyerekunk miatt is megerte kijonni Angliaba. Dragabbak a dolgok, de amugy sokkal jobb itt, mint otthon volt. Soha nem megyunk mar vissza, kar hogy nem elobb jottunk ki, ezt nagyon-nagyon banom! Otthon minden perc elvesztegett ido volt, sajnos.
2009. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már alig várom, hogy elmenjek..és nem csak a válság miatt, én nem szeretek itt élni, ahol ennyi negatív mindenki, meg csak az egymásra mutogatás megy. De ez már időtlen idők óta így van, és inkább élnék olyan helyen, ahol az emberek még tudnak mosolyogni.
2009. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Ebben nem vagyok olyan biztos hogy jelentősen nőni fog a kivándorlás, mert magyaroknál sajnos az a divat hogy 30 évesen már felveszik a hiteleket csak hogy eldicskedjenek vele saját lakásuk van. Ha viszont már felvették a hiteleket akkor a már addig belefeccölt pénzt nem hagyja úszni és inkább nem megy sehova. Eladni meg nem igen akarja mert hát ugye áll az ingatlanpiac. Kiadni annyiért amennyi manapság a részlet nem tudja és így csak ráfizetés az egész. A másik meg ennyi hitel mellett kocsi, lakás stb nincs annyi megtakarított pénze hogy belevágjon hogy elmenjen a semmibe. A másikoldala a dolognak hogy csak úgy érdemes kimenni ha van kapcsolatod. Akinek nincs az halott ügy. Az még rájön hogy ha van ismerősöd is nem fog tudni segíteni, mert külföldön sem dobálják már utánad az állásokat és aki kint van örül hogy az övé megmarad. Még talán néhány embernek sikerülhet kimenni de akkora tömegeknek nem hiszem. De abban biztos vagyok hogy nagyrésze aki kinn él az nem fog visszamenni.
2009. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 tade ***** válasza:
100%
SZIA. En Olaszorszagban elek, es nem bantam meg, hogy ide jottem. Itt is valsag van, de az itteni torvenyek, a munkasokat vedi, tehat csak azert mert valsag van, a ceg nem kuldheti el az alkalmazottait. Ahol en dolgozom is erezheto, de nem olyan szinten, mint Magyarorszagon. Az elektronikai cikkek olcsobbak, a markas ruhak olcsobbak, a cipok olcsobbak, a kaja se kerul nagyon sokba, egy evben ketszer el tudok menni 1 hetes nyaralasra. Azt hiszem ezzel el is mondtam mindent. Persze vannak csaladok, akik honaprol-honapra elnek, mint Mgyarorszagon, de en most a sajat esetemet irtam le.
2009. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, már most van egy pár ismerősöm, aki kimegy, én is mennék, de nincs pénzem, meg csak au-pairkodni tudnék kimenni, az meg csak zsebpénzt kap.

Nagyon irigylem a válaszolók közül azokat, akik kint élnek és már jó nekik...

2009. márc. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolso hozzaszolo miert nem jo neked az au-pairkedes? Azt irod nincs penzed kimenni kulfoldre! Hat eppen azert lenne jo, lenne a csaladnal teljes ellatasod, szobad, elelem, zsebpenz. A csalad mellett tudnal meg mas munkat is vallalni, es tobb penzed lenni. Jarhatsz nyelviskolaba is, ha mar arra nincs szukseged, mast is elkezdhetsz tanulni.

Mas se ugy ment ki, hogy vartak a super munkaszerzodessel, nyugi! Tenni kell erte valamit, ne almodozz, menjel ki au-pairnek, ugrodeszkanak a legjobb! 1 ev utan mar amikor kint vagy kereshetsz jobb, penzesebb melot is magadnak. Az au-pair nem fizet sokat, de ne felejtsd el, hogy kapsz egy szobat ami pl. Londoban havi 300 £ es az ennivalod is penzbe kerul!!! Ne csak a zsebpenzt szamold.

2009. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Igen!
2009. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Eddig elment 800 Orvos szerinted hülyék?
2009. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kettővel biztos megnő, miután a férjemmel nyáron vagy ősszel elmegyünk, és remélhetőleg nem jövünk vissza. Ahogy "szeretett vezérünk" megmondta: "El lehet menni, nem kell maradni." Hát, ehhez tartjuk magunkat. Ebben az országban nincs élet, itt csak vegetálni lehet, és azt is egyre kevésbé.
2009. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!