Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meg fog most nőni a külföldre...

Meg fog most nőni a külföldre költözők száma a Mo. i viszonyok miatt?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyien és hova készülnek elmenni \'szép kis hazánkból"?
2009. márc. 10. 06:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Máshol annyival jobb?
2009. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sztem IGEN.
2009. márc. 10. 07:46
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
A válság minden országot elér, ez elől nincs hová futni a föld hátán. Amerikában még jobban beütött a krach mint itt, de mégis jobban urrá tudnak lenni rajta. Én skandináviában élek, de nem most jöttem ki, már régebben, itt is érezhető a hatás, de sokkal jobban tudják kezelni a helyzetet. A politika teljesen más lábakon áll mint Magyarországon. Igazából ha valahová érdemes kiköltözni az a skandinálv országok, mint európai leggazdagabb államai, vagy svájc..DE mondom, az élet sehol sem fenékig tejföl, csúnya dolgokra kell felkészülni.
2009. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nőni fog. Azért írom, hogy sajnos mert az emberek csak most kapnak észbe, mikor a gyertya a körmükre ég. Én is küldöldön élek és itt is érezhető a válság de azért vannak árnyalatok. Most nehezebb munkát találni, egy frissen kitelepült pedig nagyobb nehézségekbe ütközik amihez hozzáadódik az is, hogy otthonról azért jött el, mert nem volt más kiút. Igy külföldre is kevés pénzzel megy és ha nem talál azonnal munkát akkor a pénzét rövid időn belül feléli. Ördögi kör... otthon már semmi, külföldön még semmi.
2009. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Nöne ha lenne munka.


èn külföldön dolgzom egy cégnek ahol mi magyarokat lakalmazunk. tavaly 100 emberünk volt most már csak 70 van. De február óta égnek a vonalak is annyi jelentkezö van hogy hihetelen. Nekünk csak szakemberekek kellenek, és alig van munka, más cégek szuper szakembereknek nem tudnak munkát adni, így megnöne de nincs munka máshol sem.

2009. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Igen, most mindenki máshol jobbat remél. Még ha végül nem is így lesz. De szerintem sokan elmennek!
2009. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én angliában élek, és igen itt annyival jobb! míg a magyar barátaim egyfolytában panaszkodnak, hogy kajára nincs pénzük, én itt olyan jól élek, és őszintén bevallom én a válságot csak innen a gyakorikérdésekről olvastam, nem érzem hogy változott volna bármi is.
2009. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, folyamatosan koltoznek ki kulfoldre a fiatalok, a csaladosok. Tegnap olvastam epp, hogy Magyarorszagot egy lapon emlitik Ukrajnaval!

Szerintem mindenki oda megy ahol van ismerose es kicsit segiteni tud az elindulasnal. Attol is fugg, ki milyen nyelvet beszel. De a lenyeg mindegy hova, csak el otthonrol!

2009. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen jobb külföldön, nem mindenhol ennyire rossz a helyzet mint nálunk. Aki megy az olyan országba megy ahol beszéli a nyelvet, ismerősei vannak, stb. Én Finnországba készülök, mert ott van néhány barátom, és a közel sem tökéletes angol tudásommal is nagyszerűen el lehet boldogulni. Na meg ahogy nekem mesélték az ottaniak, a válságból nem igen éreznek semmit.
2009. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
13:42-es kérdeznék tőled egy pár dolgot, ha lehet. email címem:krissya99@freemail.hu Ha lehet írj!
2009. márc. 10. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!