Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amikor kérdezik, hogy melyik...

Amikor kérdezik, hogy melyik országokban jártál már akkor azt is mondod amiben csak átutazóban voltál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem.

Az, hogy átszálltam egy reptéren, annak semmi jelentősége.

2011. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Én Olaszországon utaztam át autóval többször is, de autópályán mentünk, esetleg megálltunk egy wc-pihenőnél, de nem láttunk semmit, nem találkoztam olaszokkal, nem ettem olasz kajákat, stb. Csak azóta mondom, hogy voltam Olaszországban, mióta eltöltöttem 3 napot Velencében :)

2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha repülővel utaztam és csak átszálltam az adott városban, nem mondom. De ha kocsival, akkor igen, hiszen autóval elég jól fel lehet térképezni az országot és elég sok mindent látsz, akkor is, ha nem napokig, hetekig vagy ott.
2011. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom. De azt is, hogy ott, csak átutazóban voltam. Végül is voltam
2011. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán.


Bár általában meg szoktunk állni az érdekesebb országokban ha autóval megyünk, de azokat se nagyon szoktam felsorolni.


Pl. voltam Mostarban kétszer is, mert Horvát nyaralásunk után arra jöttünk haza, de ha megkérdezik sose jut eszembe azt mondani, hogy voltam Boszniában. :)

Ugyanígy Koppenhágában is voltunk egy órácskát, hogy lássuk a várost, de alapvetően nem mondanám, hogy láttam Dániát.

Majd ha ott töltöttem pár napot és többre emlékszem néhány háznál meg parknál akkor mondom, hogy voltam ott. :)

2011. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kieg: persze azt, hogy "átutazóban" voltam ott azt nyilván mondom ha szóba kerül. :)
2011. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

naja, én voltam egyszer nem egészen 20 percet Krétán a reptéren :D előtte meg 1 hetet Santorinin :D

Szlovákián is át kellett utaznunk, mikor Lengyelországba vagy Csehországba mentünk. mondjuk ott már voltam pár városban többet mint átutazás.

2011. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, de hozzáteszem, hogy csak átutazóban voltam ott. Ja, és természetesen csak kocsis/buszos útnál. :D
2011. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ:-) Volt ahol átuzás címen aludtam és nézelődtem 3 napot - azt igen. Ahol csak átszálltam a reptéren, keresztülment a vonat, busz, stb. vagy csak a benzinkutakat láttam az autópálya szélén azt nem. Minek? Hisz nem is láttam belőlük semmit...
2011. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor még pluszba jönne par hely( Franciaorszag, Anglia, Hollandia, USA, Brazilia, Venezuela) - ezek mind repterek.
2012. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!