Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki tudja pontosan, hogy hogy...

Ki tudja pontosan, hogy hogy is van ez? Fontos.

Figyelt kérdés

Szóval, hát 17 éves vagyok, most januárba töltöttem 17-et. Szerbiai vagyok, és szeretnék néha felutazni Pestre vonattal, mert ott élnek hozzám közel álló személyek. Az lenne a kérdésem, hogy a kelebiai határátkelőn át-e engednek 18 év alatt, vagy muszáj felnőtt kisérettel mennem, még be nem töltöm a 18-at. ki tudja erre pontosan a választ? vagy esetleg valami telefonszámot amit innen feltudnák hivni és leérdeklődni ezt, hogy hogy is van.

Még azt szeretném kérdezni, hogy ha nem engednek át, de mondjuk télen megyek mikor kezdődik a téli szünetem, azt hiszem december 23-án és ott lennék január 16-ig, akkor átfognak már engedni, vagyis egyedül haza tudnék jönni? (január 18-án töltöm a 18-at). Köszönöm előre a válaszokat és bocsánatot kérek, ha nem megfelelő kategóriába irtam, de itt talán kapok rá választ.


2011. ápr. 16. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem írass valamelyik szülőddel egy beleegyezést,nehogy kötekedjenek. De amúgy,hogyha elmész oda,ahol megszeretnéd venni a jegyet két perc alatt megmondják.
2011. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerbiai vagyok énis, szoktunk menni Magyarba általában maguk szervezzuk az utat (az osztály) és nem kell kb semmi :DD

Mi is irattunk ilyen szuloi engedélyt,de azt sem kérték.

Menj el te is a biroságra,vagy a községházára irass te is, és legyen nálad,ha netán lenne valami gond.

Jo szorakozást

2011. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!