Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Létezik olyan ország, ahol a...

Létezik olyan ország, ahol a nőknek és a férfiaknak ugyanakkora a nyugdíjkorhatár, szabadon mehet abortuszra bárki, nincs gyerektartás?

Figyelt kérdés

Létezik olyan ország, ahol


-a nőknek és a férfiaknak ugyanakkora a nyugdíjkorhatár;

-szabadon mehet abortuszra bárki;

-nincs gyerektartás?


2011. febr. 15. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg Antarktisz.
2011. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alice Csodaországában igen.
2011. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nincs.
2011. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért jó az, ha nincs gyerektartás??
2011. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ezekben a kérdésekben magyarország az egyik leglazább és legelnézőbb ország


máshol a gyerektartást is jobban behajtják ( visszamenőleg is) mint itt


abortusz meg mindenhol szigorúbb szabályokhoz között és drágább mint itt

2011. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

11:49


Talán azért, mert ha szexelek egy nővel, de kiszakad a gumi és a nő meggondolja magát és mégis megtartja a gyereket annak ellenére, hogy én nem akarom. Akkor már gyerektartást is akar hogy kicsesszen velem.


(Ha ez megtörténne velem, akkor én azonnal a hozzám legközelebb levő országba mennék: Szlovákiába. Ott átgondolnám a továbbiakat.)

2011. febr. 16. 18:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudod,ha szexelsz egy nővel,és kiszakad a gumi,akkor létezik esemény utáni,ami csak egy fokkal ugyan,de jobb megoldás az abortusznál,ami ugyebár gyilkosság.Ha ennek ellenére meg akarná tartani,akkor hivatalos formában le kell szögezni,hogy neked semmi közöd hozzá.
2011. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A gyógyszer sem biztos, hogy működik, mert mi van ha hamar kiürül, vagy csak nem akarja bevenni a nő, mert hogy "káros"?


"Ha ennek ellenére meg akarná tartani,akkor hivatalos formában le kell szögezni,hogy neked semmi közöd hozzá."


Tényleg lehetséges? És ha DNS vizsgálatot kérnek?

Légyszi írj...

2011. febr. 16. 21:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömék csináltak ilyesmit.Nem találtam meg sajnos a szabályozását,adok egy linket,itt felteheted a kérdésed:

[link]

Amúgy konkrét az eset,vagy csak haragszol a világra?

Csak azért kérdem,mert én nő vagyok,és ha véletlen teherbe esnék,és a partner nem vállalná,akkor nem várnék tőle semmit,nem lenne korrekt.Úgyhogy ne minden nő szemét.

2011. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Nem tudom, igazából a kérdés elég dúrva. Mi az, hogy nincs gyerektartás :o? hülye voltál vagy csak peched volt mindegy, de akkor is lesz egy gyereket (csak általánosságba mondom nem konkrétan neked) akkor, azért ugyanúgy felelősséggel tartozol szerintem mint ha tervezted volna.

És ezt férfi szemmel mondom.

2011. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!