Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Az útlevel...

Most mit csináljak? Az útlevelem kiállítási helyére (Passport Issue Place) kíváncsi egy irat.

Figyelt kérdés

De nekem oda csak annyi van beírva, hogy nyilvántartó hatóság. Most írjam be oda, hogy registry????

előre is köszi!


2011. jan. 18. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
de ne mond h nem tudod melyik városban csináltattad az útleveled?
2011. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De tudom, Szegeden, de ez az útlevélből nem derül ki és az alapján kell kitöltenem!
2011. jan. 18. 14:56
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem vízumkérelmet kellett kitöltenem ott is volt ez kérdés

mivel én is Szegeden csináltattam szóval azt írtam be :)

2011. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jól csináltad.

Èn írtam hogy azt írd oda ami oda van írva ha nyilvántartó iroda akkor azt.

Tök mindegy mi van oda írva, de ez alapján fognak beazonosítani és ha rosszul töltöd ki akkor késöbb lesz bajod belöle mert nem egyezik a kettö.

Megnéztem az én magyar és a lányom német útlevelét, és nekem is nyilvántartó hivatal van beírva a lányomnak meg a város ahol csinálták.

De szerintem ez azért van mert a lányomnak tényleg ebben a városban csinálták, itt nyomtatták kézbe is kaptuk rögtön, míg az enyémet otthon csak az x városban megkértem de a központban csinálják pesten majd kiküldték.

2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sztem is ird be a Nyilvantarto Hivatalt esetleg ugy hogy megcsillagozod es leforditod nekik. Nekem pl oroszoknal mikor az kellett hogy ki allitja ki az utlevelet mutattam az adminisztratornak hogy tessek BM Kozponti Hivatal, mire nezett kerek szemekkel es mondtam neki hogy az a magyar belugy, erre beirta hogy MVD Vengrii.

Ird le szepen hogy Nyilvatarto Hivatal (kulonben meg azt hiszik hogy az a leanykori neved vagy kitudjami...) es esetmeg ha akarod ceruzaval megcsillagozva a papir aljara odairod hogy Administration Office vagy vmi hasonlot hogy a kiralyno hu alattvaloja is felfogja mirol van szo

2011. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudtommal az összes útlevelet Budapesten készíték, max az igénylést adhattad be Szegeden...
2011. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt írd oda, ami oda van írva...elég 1xű.

Amúgy ez minden útlevélben ugyanannak kellene, hogy legyen, nem? Nekem is vízumkérelemhez kellett, és simán beírtam, ami magyarul oda volt írva, vmi ilyen nyilvántartó hivatal-szerűséget. Most nincs itt az útlevelem, h megnézzem.

És nyugodtan írjál mindent magyarul, mert itt úgy mondjuk...

2011. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, beírtam magyarul a nyilvántartó hivatalt, ha ellenőrzik akkor így legalább tényleg tudják, hogy mi az, ha mást nem betűzve :)

Hát ez az adminisztráció nem a kedvencem...eddig még csak kb. a bugyim színét nem kérdezték...

Egyébként a vízumigénylés milyen? Mesélnétek róla egy kicsit, hogy hogyan zajlik?

Köszönöm!

2011. jan. 18. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!