Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz hogy...

Mi szükséges ahhoz hogy Angliában élhessek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a jó nyelvtudás szinte mindennek az alapja,de érdekelne hogy mégis milyen munkaerő kerestetik ott,hol érdemes szállást keresni stb.
2011. jan. 16. 11:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! =)
2011. jan. 17. 10:34
 12/13 anonim ***** válasza:

Én kijöttem decemberben, 4 nap után találtam munkát, az 5. napon már dolgoztam... ennyit erről, hgy nincs munka. Az már más kérdés, hogy szobalány vagyok, ami a legalja munka, de legalább van. Szívesebben lennék menedzser vagy valami hasonló (majd eljön annak is az ieje), de azok a munkák tényleg inkább az angoloké, vagy azon bevándorlóké, akik már több éve a UK-ban élnek.


Kezdetnek kell kb 2000 font (albira, utazás, meg amíg nincs meló, megélhetésre, inkább maradjon a zsebedben, mint hogy elfogyjon idő előtt). Ha már itt vagy, kell Home Office (90 font), NI szám, bankszámla. És az alja munkához a nyelvtudás sem feltétlen szükséges (lakótársam autómosóban van, és egy kukkot sem tud angolul. Bár mostmár tudja, h a chicken a csirke (ált.-ban azt eszik, azért), meg tud köszönni és megköszönni :D, de itt ki is merül a nyelvtudása...)

2011. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, hol érdemes albit keresni? Észak London, bár mi Kelet Londonban vagyunk, ami az indiai, pakisztáni és bangladesi bevándorlók "helye", de nem vészes. :D Csak nincs egy normális hentes... :D :D :D :D
2011. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!