Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz hogy...

Mi szükséges ahhoz hogy Angliában élhessek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a jó nyelvtudás szinte mindennek az alapja,de érdekelne hogy mégis milyen munkaerő kerestetik ott,hol érdemes szállást keresni stb.
2011. jan. 16. 11:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
Angliába ne menj, már ott sincs munka... az a kevés ami van az angoloké.
2011. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
érdekes ...-.- , 3 ismerősöm ment ki nemrég 3 hónapja MAGYAROK :D , és mind3 dolgozik most is . akkor , most hogy van ez ?
2011. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Biztos nagy ott is a munkanélküliség,de gondolom azért kisebb mint itt.

2.válaszolónak:És mit dolgoznak?

Milyen munkaerőt keresnek Angliába?

2011. jan. 16. 12:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kint élek és vannak új magyarok és mindenki dolgozik. Aki keresi a munkát és dolgozik rendesen és nem válogatós, az talál. Persze van akinek nehezen indul be. Itt általában a magyarok gyárakban, raktárakban dolgoznak. Ha tudsz angolul, akkor pl. jó sofôr munkák vannak.
2011. jan. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 csaj szállodában szobalány,az egyik srác ugyanabban a szállodában mosogató , a másik pedig egy másik szállodában luggage porter.
2011. jan. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*ő gyakorlatilag azt csinálja, hogy a vendégek bőröndjeire vigyáz amíg el nem foglalják a szállásukat, meg a kijelentkezésnél is ,+ ha kérik akkor segít felvinni a bőröndöket, meg ilyenek.
2011. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
home office, national insurance kártya, lakhely-> ezután munkahely. Vanak akik étteremben, gyárakban sokan... ki mihez ért, ki milyen munkát talál magának. Én mondjuk vállalkozó leszek, ha összejön.
2011. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a hegesztők mondjuk jól keresnek. 7.5-8 font/óra
2011. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én tavaly jöttem ki, informatikusként dolgozom Londonban.


Első válaszoló: Tipikus magyar vagy! Neked nem jött össze, akkor másnak se sikerüljön. Mi?

2011. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pénz. Sok.
2011. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!