Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 18 év alatt átengednek egyedül...

18 év alatt átengednek egyedül a határon? Vonattal szeretnék utazni. (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Igazából külföldi vagyok, mert Szerbiában élek, Vajdaságban. Nah ez mindegy. Szeretnék feljárni néha Pestre, ott él a legjobb barátnőm is, meg több jó barátom, eddig mikor mentem mindig volt kisérőm vagyis a nővérem(azért mert a szüleimnek nincs útlevele), de igy a nővéremnek is én fizettem az utat meg magamnak is és hát ez igy azért drága volt..Meg hát eddig csak egy napra tudtam ez miatt menni, mert hogy ha több napra mentem volna, akkor már duplát kellet volna fizetnem a kisérőmnek és még drágább lett volna, de idén már szeretnék tovább maradni, nem csak egy napot. Ma pedig azt hallottam, hogy átengednek, eddig úgy tudtam, hogy nem, mivel anyum mindig ezt mondta(lehet, hogy csak féltésből)ezért nem is igazán néztem utána... most akkor hogy is van ez?
2011. jan. 7. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze Miért nem engednének
2011. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! És az igaz, hogy csak akkor ha betöltötted a 16. életkorod, az alatt nem? vagy ezt is tévesen tudom?=)
2011. jan. 7. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vajdasági... de nem tartom valószínűnek,hogy bármilyen megkötéssel korlátozná a szerb kormány a határon való ki és belépésed.
2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és a magyarok?:D
2011. jan. 7. 22:09
 5/5 anonim válasza:

a román bnőmet nem engedik át csak szölői beleegyezéssel (valami iratot kell vinnie)de multkor még a nagybátyával se engették át.

17éves ő is

2011. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!