Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan ország,...

Szerintetek van olyan ország, ahol érdemes élni? Úgy értem, ahol bármibe fogok, bármit csinálok vagy szeretnék elérni, nem azt látom, hogy vagy semmi esély, vagy csak többet vesztek rajta, mint amennyit nyerek, tehát nem érdemes foglalkozni vele.

Figyelt kérdés

jún. 22. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ezek alapján neked nem az országokkal van bajod, hanem nincs megfelelö képzettséged, reális ötleted az életedröl. Ezen nem segít, ha elköltözöl máshová, magadat kell belsöleg rendbetenni.
jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az országok hibája, egyik országban sincs olyan hogy odamigrálsz és alanyi jogon neked húdejó életed lesz.
jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Duke81 ***** válasza:
Azért vannak országok ahol normálisan végzett munkából sokkal jobban tudsz élni mint idehaza. A magas GDP-vel rendelkező államokban általában könnyebb a megélhetés de azért ott is tenni kell ezért, csak úgy nem repül az ember szájába a sült galamb.
jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak arra gondoltam, hogy hol élek jobban, hanem például arra is, hogy ha valamiért fizetek, kapok is érte valamit és általában egyenrangú partnerként kezelnek, nem csak lehúzni próbálnak, vagy az alapvető jogaimat semmibe venni, mint ahogy tapasztalom rendszeresen azt a saját hazámban is.
jún. 24. 12:54
 5/6 Duke81 ***** válasza:
Akkor viszont el kell minél inkább távolodni a balkántól. Vagyis Ausztria és onnan nyugatabbra.
jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek: magam úgy nagyjából rendben vagyok, hogy van-e megfelelő képzettségem, azt meg ne te mondd már meg. Igaz, nem a szakmámban dolgozom, de sok ismerősömnél többet keresek most, ez persze változhat, mert nem túl biztos a munkahelyem. Amúgy könnyen lehet, hogy nálad magasabb szintű a végzettségem, bár ezt se tudom és nem is érdekel.

Hanem ahogy már írtam a kommentemben, nem szeretem, hogy ha valahol fizetgetek akár milliós összegeket, vagy nem ér semmit, amit kapok érte, vagy olyan minimálisat, hogy jobb lett volna bele se fogni, esetleg még rosszabb lett, mint előtte. Hogy nagyon sok "szakember" (és bárki) úgy gondolkodik, hogy neki csak addig kell foglalkoznia velem, amíg az általa megadott magas árat ki nem fizettem, neki ezért viszont semmit nem kell tennie. Vagy ha valamit mégis, az csak látszat, kamu, mert azután meg kiderül, hogy amiért fizettem, csak még rosszabb állapotba került, mint ellőtte. Meg hogy mivel az átlagnál (nem a pestinél, hanem ahol élek), csak valamivel keresek jobban, nincsenek olyan emberi jogaim, mint másoknak.

tegnapelőtt 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!