Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit élveznek az emberek a...

Mit élveznek az emberek a strandon? Én nem tudom megerteni.

Figyelt kérdés

33 éves vagyok de eddig nem sikerült megértenem hogy miért és hogyan bírnak ki egyesek akár több napot a strandon, tó vagy tengerparton.

Többször próbáltam de 2-3 óra után egyszerűen idegesít szinte fáj a semmittevés

Inkább körbejártam a környéket, vagy túráztam egyet ha van valami hegy a közelben.


jún. 20. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Strandon sem kell "semmittenni. Lehet jönni-menni, inni-enni, úszni, beszélgetni, labdázni ismerkedni, de fejthetsz akár rejtvényt, olvashatsz vagy bármi. Az meg elég jól tud esni a hőségben, ha az ember belemegy a hűvös vízbe.
jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Azt értem hogy jól esik a hideg víz, lehűt, lehet beszélgetni...


Miért jobb egy kényelmetlen nap ágyon, vagy a fűben ülve hangyákat sepergetve tenni ezt egy klimatizált étterem, vagy akár az otthon kényelme helyett?

És ha már élmész valahová nem jobb a tájat, helyi jellegzetessegeket, megnezni ahelyett hogy ha bemész a vízbe nagyon hideg ha kijossz 5 perc után izzadsz.


(Nem akarok kötekedni. Csak kivagyok hogy harmadik kapcsolatom megy tönkre emiatt)

jún. 20. 20:23
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyunk egyformák, mondták már neked?

Neked nem jön be a strandolás, másnak meg igen.


Következő ismerkedésnél akkor kérdezz rá erre külön, hogy a másik is ugyanúgy utálja-e a strandolást, mint te.


A gyógyvizeknek különböző gyógygatásai vannak,amik jók a szervezetnek.

A hullám medence is egy külön élmény, és ha nincs hullám, akkor lehet benne úszni, vagy labdázni.

A medencéből szinte ki se kell jönni, max wc-re, enni és inni.

Van, akinek otthon nincs klímája.


Sőt, mondok valamit, egy tenger, vagy óceánparton pihenni teljesen más érzés, mint a hazai strandokon, vagy a 40 fokos kánikulában a beton tengerben rohadni a tömegben, hogy jaj azt a nevezetességet is megnézzük.


A strandon az árnyékban friss levegőn vagy kint a természetben, nem a beton dzsungelben.

jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Duke81 ***** válasza:
100%
Nem muszáj megérteni, egyszerűen csak fogadd el, hogy rengetegen csak szeretnek pihenni a víz mellett.
jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bónusz szempont az eddigiek mellé: sokan szeretjük a fizikai érzéseket is, amiket a strandon megtapasztalunk. Szellő máshol is van, de a tengeri levegőnek (vagy akár a Balatonnak) az illata más. A hullámok csobogását hallgatni pedig sokak számára megnyugtató.
jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha már itt tartunk: miért is jó túrázni? Miért jó menni-menni céltalanul (adott esetben ráadásul dög melegben), ahelyett, hogy pihennél, ha már egyszer nyaralsz, pihensz? 😀

Nyugi, költői kérdés volt, én is szeretek kirándulni, várost nézni is, de ettől még nagyon élvezem a nyaralások alatt a parton eltöltött nyugisabb napokat is.

Strandra leginkább azóta járok, mióta megszületett a fiam, de tenger vagy óceán partján egy szebb partszakaszon órákig tudom csak szívni magamba a látványt és a hamasítatlanul tiszta, sós levegőt könyvvel a kezemben anélkül, hogy egy sort is olvasnék, inkább csak nézek ki a fejemből 🙃

De annyira különbözőek az emberek, egy csak egy dolog a sok szokás közül, rengeteg más dolog is lehetne érthetetlen 😀

jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És még teraszra us kiülnek az emberek...
jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit élveznek az emberek értelmetlen kérdések kiírásán? Én nem tudom megerteni.
jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én se szeretek strandolni, de más meg szeret. Nem vagyunk egyformák.

Úszni szeretek, nekem nagyjából ennyiben ki is merült a strand és a tengerpart. Feküdni egész nap a rekkenő hőségben számomra unalmas. Ha már mindenképp tenger közelébe kell menni, akkor igyekszem olyan helyre, ahol van kulturális látnivaló, lehet várost nézni.

jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem értem, bár elfogadom hogy nem vagyunk egyformák, mikor valaki csak strandol nyaralás címen. De fárasztó túrák után például jól esik egyet dögleni a strandon. Plusz ugye lehet aktívan is, én például szoktam úszniy supozni is.
jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!