Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Gyakorlott Ryanaires segítene...

Gyakorlott Ryanaires segítene megérteni a beszállás logikáját?

Figyelt kérdés

Én csak az utóbbi időben utaztam velük, de először megy az elsőbbségi csapat, aztán a többiek a beszállásnal. Lecsippantják a beszálló kártyát - majd álltunk fel órát. Nem volt hova leülni, és konkrétan nem értem, mi tart ennyi ideig a repülőn? Ha pl. takarítani valójuk van, akkor miért szólítják az utasokat beszálláshoz?

Ott állsz a repülőhoz vezető keskeny szakaszon egy csomót. Én ezt máshol nem tapasztaltam.



2022. okt. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Alapvetően nem érzem benned azt az átütő szellemi erőt, ami alapján azt mondanám, lenne bármi összehasonl0tási alapod. Innentől utazási szompontból NULLA vagy.

Ráadásul fizettél valamiért, amiiért a lúzerek fizetnek. És még egy kérdést is ki0rtál róla.

2022. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb esetben van hova leülni.
2022. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Elsobbsegiert akkor kell fizetni mindenkeppen, ha van kabin borondod, minden mas esetben felesleges szerintem.
2022. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, azt nem értem, hogy miért kezdik el becsekkolni az embereket a kapunál, ha utána fel óráig állnak a a pult és a repülő közti szakaszon.

Én nem veszek elsőbbségit sosem.

2022. okt. 16. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig, mi múltkor EasyJetnél vártunk a folyosón, mert még szedték ki a csomagokat, tették be a mieinket, plusz takarították a gépet, újratankolták, etc.
2022. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es, azért mert normális esetben NEM szoktunk félórát még ott állni, hanem becsekkolás, és mehet.

De legutóbb pl olyan sokan voltunk, hogy elkezdték előbb, és mire letelt a 15 perc, és indulhattunk a gépre, az utolsó utasokat még akkor csekkolták - volt közte problémás is, aki 5 percig szrakodott valamivel, egy meg reklamált :D

2022. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BeefEater ***** válasza:
100%

Angolul preboarding-nak hívják és azért csinálják, mert a repülőgép ideje értékesebb, mint az utasé: miután ellenőrizték a beszállókártyádat már készen vagy a beszállásra és így utasonként 5 másodpercet megtakarítanak. Ez fél órás fordulóidőnél nagyon jelentős idő.

Az, hogy Ferihegyen egy karámban kell állni, az részben a reptér, részben a légitársaságok hibája: a fapadosok a lehető legkevesebbet szeretnék fizetni, a reptér meg nem határoz meg egy minimum kötelező színvonalat. Heathrow -n is van preboarding, de ott egy másik, elkerített váróba jutsz ahol tudsz telefont tölteni, vannak automaták, stb, szóval lehetne ezt kevésbé rosszul is csinálni.

De ne panaszkodj, ami most van, az már egy minőségi ugrás ahhoz képest, amit a reptér néhány éve még megengedett magának. Én télen, esőben álltam kint is, legalább ez már megszűnt.

2022. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!