Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nudista strandon lehet-e...

Nudista strandon lehet-e ilyet viselni amíg mondjuk elmegy a büféig az ember?

Figyelt kérdés

Párom kacérkodik a gondolattal hogy eljöjjön velem, és az a kérdése hogy ilyen "placebo-textilt" lehet-e viselni amíg az ember elmegy mondjuk a büfébe, mosdóba (de csak ekkor, nem végig amíg ott van)? Délegyházán láttam már nőt aki ilyen halászhálószerűségben volt, nem tudom ez mennyire bevett szokás/megtűrt dolog, vagy megszólhatják érte az embert.


[link]


[link]



2023. júl. 9. 13:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Nudista területén, én ahogy tudom, ott mindenhol meztelen lehet lenni, sőt alap, ahol én voltam van szállás is, én csak egy napot voltam, ahogy hallotam este zenés program van, ott is meztelen lehet lenni, ki hogy akarja, mivel amit tudok napközben voltam, pl el mentem ott a büfébe, láttam meztelen mentek az emberek oda, így én max egy cipőt vettem fel és én is meztelen mentem oda, elsőre fura volt hogy nincs semmi rajtam, higiénia, le ülni, vittem a törülközőt és arra ültem le, egy értelmű hogy, nálam higiénia az alap, lényegében minden meg oldható, piknik park részén is a padra is a törülközőt le raktam ugyan úgy arra ültem, ott egy teljesen más világ, bent a területen, meztelen vannak az emberek, mindenhol, akár séta stb.
2023. szept. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!