Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nudista strandon lehet-e...

Nudista strandon lehet-e ilyet viselni amíg mondjuk elmegy a büféig az ember?

Figyelt kérdés

Párom kacérkodik a gondolattal hogy eljöjjön velem, és az a kérdése hogy ilyen "placebo-textilt" lehet-e viselni amíg az ember elmegy mondjuk a büfébe, mosdóba (de csak ekkor, nem végig amíg ott van)? Délegyházán láttam már nőt aki ilyen halászhálószerűségben volt, nem tudom ez mennyire bevett szokás/megtűrt dolog, vagy megszólhatják érte az embert.


[link]


[link]



2023. júl. 9. 13:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De úgy is áll a kérdés hogy lehet-e bármit pl derék köré csavarni ilyenkor vagy úgy zusammen mi az etikett ezen a téren.
2023. júl. 9. 13:38
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

1. a nők azt vesznek fel, amit akarnak, ha nem kimondottan fürdőruha

2. a büféig stb. egy férfi is magára kaphat bármit

2023. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Köszi a választ! A fürdőruha fel se merült, max tényleg csak ilyen áttetsző dolgok és csak büféig, mosdóig menet.
2023. júl. 9. 13:46
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

A büfénél meg eleve nem illik pucér seggel ráülni a székekre!

Tehát valami ruhafélét, vagy egy törölközőt illik rátenni.

2023. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: igen, azt tudom :) de azt gondoltam hogy a derekára csavart törülköző már túl sok "ruha" lenne a büféig menet.
2023. júl. 9. 18:00
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem kötelező a magamutogatás!

Létezik higiénia is ami ezt felülírja, legalábbis kulturált emberek között.

2023. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
A hálós ruhának sok értele nincs, az inkább szexuális töltetű. Vannak viszont ezek a strandkendők, a feleségem is szokott ilyet maga köré tekerni, amíg mászkálunk.
2023. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

6

hát én asz olaszoknál olyan helyen voltam, ahol a zárt önkiszolgáló étkezőben is mindenki egy szál semmiben volt, de az igaz, hogy székekre úgy ültek, hogy törölközőre.

2023. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet viselni. (Mármint nem tiltott) Egy férfi is a vállára teríthet egy törölközőt, amíg elmegy a büfébe vagy a mosdóba, de ezt max a leégés ellen tudom elképzelni. Ha leülsz valahol, ott elengedhetetlen, hogy a törölköző alattad legyen, de amúgy minek? Azért nudista strand, hogy ott minden gond nélkül lehess meztelen.
2023. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig ne menj ilyen helyre, amíg nem tudod elfogadni a teljes meztelenséget. A textillel a többieket "sérted" meg, kábé mintha egy fürdőruhás strandon meztelen lennél.


Egy valódi naturista a meztelenségben a szabadságot és az egyenlőséget éli meg. A szabadságot a saját meztelenségével, az egyenlőséget a többiek meztelensége által.

2023. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!