Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy tud ilyen sok ember utazni?

Hogy tud ilyen sok ember utazni?

Figyelt kérdés

Magyarországon kívűl még sehol nem voltam, mert a hotel mindenhol megfizethetetlen 💀


Hell naw 💀



2023. júl. 7. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szállodában lehet megszállni.
2023. júl. 7. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Miért mennél hotelbe, pláne ha nem is telik rá?

Mi nyaraláskor (amikor épp telik rá...ugye) apartmanba szoktunk menni, abból is a legolcsóbbat választjuk, és inkább kajákra, élményekre költünk.

2023. júl. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj a Balkánra, ott simán olcsóbb, mint Mo.
2023. júl. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Hotelből sem csak 5 csillagodok léteznek, azt mrg ne mondd nekem, hogy MINDENHOL kerestél szállást. Ha meg annyira csóró az ember, el lehet ugrani helyekre 1 napra is. Azt pl semmi nem indokolja, hogy a környező országokat miért nem láttad még. Lakhelytől függően sok szép helyet be lehet járni úgy is, hogy otthon alszol.
2023. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Most már ott tartunk, hogy a külföld sok esetben olcsóbb, mint Magyarország.
2023. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Olaszország, Görögország - jóval olcsóbb a szállás és minden egyéb. Mi évek óta nem tudnánk megfizetni a Balatont (ha oda akarnánk menni, de nem is akarunk) a fent említett két országot viszont bármikor.
2023. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel manapság -a valóságban is- fillérekből is el lehet utazni külföldre, ezért azt gondolom, hogy aki otthon ül és siránkozik csak, az meg is érdemli a sorsát.
2023. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha sehol sem voltál, akkor honnan tudod, hogy mindenhol megfizethetetlen??
2023. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Sok országban ugyanannyi vagy olcsóbb a szállás, mint Magyarországon, csak szólok! Mióta feltalálták a buszt, a vasutat, a fapados légitársaságokat, elég egyszerűen el lehet jutni külföldre. Sőt, Schengenen belül csak egy tábla figyelmeztet rá, hogy már nem Magyarországon vagy.
2023. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A Hell naw nagyon kellett ide, mi? :-) Ettől vagy nagyfiú?


Én idős vagyok, kevás a pénzem, egyedül élek. Most voltam Csehországban. 5 éjszaka+oda-vissza mikróbusz+kerékpárszállítás, és egy kis bevétel az egyesületnek 480 euró. Viszonylag jókor váltottam, mert csak 170 ezer forint volt. Nem néztem utána, a szállások mennyibe kerültek ebből, de nem is ez a lényeg. Húzós volt, de 65+ korom ellenére még teljes műszakban dolgozom, szükségem van pihenésre. De korábban belföldön nyaraltam egy hetet Tokajban, fele ennyiből.

Előtte a Magas-Tátrában, panzióban, Poprád mellett. Ótátrafüred már valószínűleg nem fért volna bele. A legszegényebbek persze örülnek, ha van mit enni, de azért a többség minden nehézség dacára évi egy utazást ki tud izzadni magának.

2023. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!