Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik helyen élnétek vagy...

Melyik helyen élnétek vagy nyaralnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kezdem én:Nekem rengeteg ilyen ország/sziget van.Tasmánia,Bali,Bahamák,Panama,Kuba, Madagaszkár,Zanzibár, Seychelle szigetek.Így hirtelen ezeket a helyeket mondanám.Ti hol élnétek a legszívesebben?
2023. júl. 1. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Reunion
2023. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Toszkánához nem kell olyan sok pénz. És pazar. Ezzel alulértékeltem.


Kérdező, az élet értelme nem az. Hanem, hogy boldog légy és elégedett. Ezt úgy is ki lehet fejezni, ha a halálos ágyadon vagy és nézed a plafont, akkor mit "látsz" ott. Lepereg előtted egy színes film az életedről és ettől is jól érzed magad, vagy nem látsz ott semmit. Akkor keserves életed lehetett.


Úgy látom, a többség azt hiszi, minél messzebb, annál jobb. Pedig nem. Minél színesebb ott az életed, annál jobb. Ehhez persze nem árt érteni ahhoz, hogyan kell színesíteni.


Egyébként annál többet lát és annál jobban értékeli az ember , minél jobban ismeri a helyet. Közép Amerika tényleg nagyszerű, de bele is lehet halni. Dél Amerikára ugyanez igaz. Viszont semmivel sem kevésbé szép Európa számos helye, mindössze más. És akkor Magyarországról még nem is szóltam, itt elsősorban az emberi minőség okozhat problémát az élvezetben.

2023. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
12.s Magyarorszagon az emberi minoseg konkretan egy rakas szar, 10-bol kilenc magyar depresszios, fogyatekos idiota.
2023. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Jó hogy előjött.Szerintem Magyarország az itt élő emberek nagyrésze miatt válik lassan teljesen lakhatatlanná.Ha megváltozna az emberek hozzáállása a dolgokhoz én speciel sokkal szívesebben élnék itt.
2023. júl. 2. 18:01
 15/16 anonim ***** válasza:
En is. De igy..
2023. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14:

Ha mindenhol pontosan ugyanolyan emberek élnének, én akkor sem Magyarországot választanám, egyszerűen a földrajzi adottságok miatt, a hegyek azok amiket imádok.

2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!