Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik helyen élnétek vagy...

Melyik helyen élnétek vagy nyaralnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kezdem én:Nekem rengeteg ilyen ország/sziget van.Tasmánia,Bali,Bahamák,Panama,Kuba, Madagaszkár,Zanzibár, Seychelle szigetek.Így hirtelen ezeket a helyeket mondanám.Ti hol élnétek a legszívesebben?
2023. júl. 1. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit földhözragadtabb vagyok, szóval Budapestet próbálnám ki.
2023. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az élet értelme,hogy merjünk nagyot álmodni és amíg élek mindent megteszek,hogy ezen helyek egyikére eljussak
2023. júl. 1. 21:12
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vonz, akkor hajrá, nincs ezzel semmi baj.
2023. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezek kozul voltam Balin es Madagaszkaron, utobbi rendkivul szegeny. De elni elnek barmelyiken a felsoroltak kozul. Mindegyik jobb mint Magyarorszag (ha van penzed vagy nyugati ceg fizet) Budapestnel meg barmi jobb, az a vilag segglyuka.
2023. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A segglyuk talán kicsit erős kifejezés,de tény,hogy vannak sokkal egzotikusabb helyek a világon.Engem elsősorban a közép- amerikai országok és kultúráik vonzanak,de tényleg ide sorolható Madagaszkár, Zanzibár vagy akár a Bahamák is.

4-es válaszoló: Leírnád bővebben a két országról a tapasztalataidat és esetleg azt,hogy hogyan jutottál ki?

2023. júl. 1. 21:45
 6/16 anonim ***** válasza:

Olaszország, Görögország, USA

a többi országba max turistaként

2023. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Tropusi eghajlaton turista sem igen szeretek lenni, lakni meg semmikepp. Amugy nem ott laknek, ahol boldogan toltok egy rovid vakaciot.

De Spanyolorszag eszaki atlanti partjan nagyon tudnek elni, nyaralni meg az eszaki de Foldkozi oldalon ugy, hogy egy dacsam ha lenne Calella de Palafrugellben, oda szivesen jarnek.

2023. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nyaralni: Ciprus, Málta, Görögország, Montenegro, Izrael, Florida, Hawaii, Maldív-szigetek, Emirátusok.


Élni: California, Florida, New York, Írország, Franciaország, Spanyolország, Ausztrália, Japán.

2023. júl. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ausztria vagy Észak-Olaszország.
2023. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzem lenne,irány Toscana vagy Provance.
2023. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!