Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Terveztek idén elmenni nyaralni?

Terveztek idén elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Életemben először elmegyek külföldre nyaralni. Nagyon várom már.
2023. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
73%
Igen, de csak belföld.
2023. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahova mindenképpen megyek idén bel- és külföldre is, az utóbbi Erdély. Amit ezen kívül #szeretnék az egy kis Adria, ez az, amiről most még nem tudhatom tutifixre, hogy már idén összejön-e vagy csak jövőre. Az utóbbit nagyon várom, az az utam már be volt tervezve tavalyra, de pont azon a héten covidos lettem (ja, se '20-ban, se '21-ben nem voltam az, erre csak '22-ben pont az lettem), így muszáj volt szkippelnem azt. Tisztára a víz az elemem és '20-ban+'21-ben tervben sem volt az akkori járványos utazási bizonytalanságok miatt, már évekig nagyon vártam mikor lehetek tengerben, idén meg simán „mit dob a gép” lesz.
2023. jan. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Idén csak belföldre megyünk, 3 éjszakás wellnessre.

Tavaly voltunk többször is külföldön, idén a gyerek érettségizik, inkább arra kell koncentrálnunk.

2023. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak belföldre járok és nyaraláson kívül többször üdülök. Leginkább túrázni szeretek és most már egyedül is tervezek.


34/F/Budapest

2023. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!