Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oltatlanok, titeket kérdezlek:...

Oltatlanok, titeket kérdezlek: idén terveztek külföldre utazni, nyaralni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Jah szeretnék hazalatogatni, 2 éve nem voltam Magyarországon...
2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Sosem voltam külföldön,nem vagyok oltva,nem is leszek,így engem ez a fajta kényszerítés hidegen hagy.
2021. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Aki oltat elutazhat,

aki nem, az siránkozhat.


:)

2021. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez nem így van. Én nem vagyok beoltva és másfél hónapot töltöttem idén eddig külföldön. Tervezek utazni is... számtalan féle képen lehet utazni, most nem részletezném, de ha valaki komolyan utánanéz. Valahova nem kell semmi, valahova teszt kell, hiába vagy beoltva. Hazajönni is többféleképpen lehet, és a jogszabályok is változnak folyton...


Amúgy oltásellenes se vagyok, valószínűleg be oltatom magam, lehet, hogy az utazás lesz az ok, de lehet, hogy csak pusztán azért, hogy megelőzzem a betegséget.


Szóval ne ítélkezzetek könnyen! Nálam duplán tévedtetek.

2021. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Alaposan utána kell nézni a cèlország beutazási szabályainak és már lehet is menni. Nem mindenhol bohòckodnak védettségi igazolvánnyal,sőt. A legtöbb helyre teszt kell,azt meg megcsináltatom. Ennyi. A 3.hullám idején sem voltam itthon,sosem zárkòztam be,mégse talált meg a betegség. Nem a hülyr oltás fogja megszabni,hogy utazhatok-e,vagy sem.
2021. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem mert tavaly voltunk. Normál esetben se megyünk minden évben
2021. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!