Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek 22 éves létemre...

Szerintetek 22 éves létemre kevés országban jártam?

Figyelt kérdés

Magyarország, Ausztria, Szlovénia, Horvátország, Olaszország, Tunézia, Szlovákia, Portugália.


Még csomó hely van, ahova el szeretnék menni, de nem tudom mennyire sikerül beváltanom majd ezeket. :(

Pl: Karib tenger partja, USA, Afrikában egy szafarira, Norvégia, Anglia(London) és Távol-Kelet.


2022. szept. 6. 15:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Panaszkodok... bár nem is panasz ez, inkább csak “szomorúság” amiért most kilátástalannak látom, hogy utazzak, mert nincs annyi bevételem és útitársam sem, a családi nyaralásokból pedig kinőttem-mindig veszekedés már a vége.
2022. szept. 6. 19:18
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Utazz egyedül, legalább nem kell a másikhoz alkalmazkodni. Sokan így tesznek, bár főleg Nyugat-Európaiak jöttek rá arra, hogy így is lehet és érdemes is.
2022. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Unatkozo tini gazdag szulokkel.
2022. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, 3 orszagban jartam, plusz MO.
2022. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

22 évesen még nagyon hosszú jövő áll előtted, nagyon sok mindenre lehetőséged lesz még.


Képezd magad gazdasági téren, kezdj el minél hamarabb minél jobb pénzügyi döntéseket hozni. Nem biztos, hogy azzal jársz legjobban, ha fiatalon sokat utazol, de közben minden pénzed feléled és semmi tartalékod nem marad.


Minél előbb kezdesz megtakarítani, befektetni a pénzed, annál hosszabb távon támogat a kamatos kamat csodája és a kezdeti megtakarítások annál értékesebbé válnak hosszú távon.


Nem azt mondom, hogy minden garast veri a fogadhoz és semmit ne költs utazásra, csak törekedj egyensúlyra és ne éles fel minden pénzed.

jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!