Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Thessaloniki repülőtérről...

Thessaloniki repülőtérről szeretnénk eljutni Makrigialosba.Onnan kb 50km. Busszal nagyon körülményes, és állítólag megbízhatatlan, vagy jön vagy nem Nincs jogsink, autót nem tudunk bérelni. Milyen megoldás lenne? Nem tudom kb mennyi lenne a taxi

Figyelt kérdés

#reptéri transzver
2022. júl. 12. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz a szállástól reptéri transzfert rendelni?
2022. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem válaszolnak.
2022. júl. 12. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kiszámíthatatlanok a buszok, csak angolul picit nehézkes megtalálni a menetrendet. A KTEL Makedonia cég jár a Thesszalonikitől nyugatra eső környékre, a weboldaluk szerint hétfőtől szombatig naponta 1 járat van 14.15-kor és 75 perc alatt ér oda. Utaztam velük és a keleti félre járó testvércégükkel is, átlagos vidéki Volán színvonal mind.


Mivel gondolom a Wizz-járattal mennétek, a városban kellene töltenetek egy éjszakát. Azt a fő tér, az Arisztotelousz tér közelében érdemes, reggel a 45-ös busz kivisz onnan a nyugati buszpályaudvarra (ami egyben a fő vasútállomás is), vagy taxival kb. 6-8€, pontosan már nem emlékszem. A Beat alkalmazást töltsétek le, olyan, mint nálunk a Bolt.


[link]


Taxi végig szerintem 60-80€ körül lenne.

2022. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznos infó volt.
2022. júl. 12. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!