Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egzotikus nyaralás novemberben...

Egzotikus nyaralás novemberben tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy olyan úticélt keresünk ami novemberben meleg, szép tengerparttal és ahol van lehetőség aktív programra vagy városnézésre is :)


Kuba volt a legesélyesebb de túlnyomó részt rossz visszajelzéseket olvastunk a kajáról és a szállásokról, ezért keresünk inkább tovább.

Van tippetek, tapasztalatotok?


A világon bárhol, kivéve Dubai


Előre is köszi!


2022. febr. 9. 23:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bahamák
2022. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15%

Kuba, Bahamák, Thailföld... ezekben mi az egzotikus? Mondjuk Dubai ritka undorító lehet az már tény.


Laktam egy ideig Thaiföldön, nehezen tudom elképzelni, hogy, mint turista ott jól érezném magam. Ha láttak már Európait (farangot) a környéken, akkor ritka undorítóan tudnak viselkedni a turistákkal... persze Marokkóban is ez volt. Mondjuk Magreb és Sziám azon pontjain, ahol még nem láttak turistát, ott szuper jó fejek voltak az arabok és a thaiok is.


Én Albániában jól szoktam érezni magam, bár valahogy úgy érzem nem biztos ez nektek megfelelne.

Szerintem gyönyörű a montenegrói tengerpart, és ahhoz képest, hogy szerbek nincs velük gond.

Valami olyan hely kéne, ami egzotikus, azaz messze van Európától, de amúgy minden olyan, kaja, szállás, mint Európában? Hüm... nem tudom én utálnám az ilyen helyeket. Úgy képzelem Hawaii, Maldiv-szigetek ilyen lehet... Mexikó turistagettói is, utóbbit tapasztalatból mondom.


Szerintem egzotikus helyek pl Tiraszpol a Dnyeszter Menti Köztársaság fővárosa, az tényleg kicsit fura volt. Szerintem Pakisztán is érdekes lehet vagy Bangladesh, de vagyok benne 100%-ig biztos, hogy ott a kaja és a szállások minősége megfelelő nektek, bár sajnos én ezen országokban még nem jártam.


Malajzia?

2022. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Goa India
2022. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Dominika vélemény? Jó úticél november/decemberben?
2022. márc. 23. 09:33
 15/15 franciasrac ***** válasza:
Baleár-szigetek, ráadásul nincs túl messze
2022. ápr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!