Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hozzánk legközelebb melyik...

Hozzánk legközelebb melyik országban lehet még novemberben is napozni?

Figyelt kérdés
Persze nem a napozás a lényeg, hanem hogy tengerben/óceánban lehessen fürdeni -anélkül, hogy dideregnénk.:)

2013. okt. 16. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt Erdélyben már nem lehet.
2013. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most 20 perce tusoltam a kertben, de kicsit tavolabbi helyen San Diegoban elek..
2013. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Del Spanyolorszag, tavaly ket nappal Karacsony elott a gyerekek meg a tengerparton furdoruhaban szaladgaltak, de a tenger baromi hideg volt, a labujjaim majdnem lefagytak.

max bokaig mentem a vizbe.

2013. okt. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még decemberben is pecsenyére lehet égni Antalya, Ciprus és a velük egy körön levő régióban. Ha fürödni szeretnél a Vörös-tengerig érdemes elmenned.
2013. okt. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha dél Spanyolországon a Kanári szigeteket értjük ami ténylegesen Spanyolország legdélebbi része akkor ott egész évben lehet napozni. Mi Januárban is fürdőztünk ott a tengerben vagyis inkább óceánban :-)
2013. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyiptomban. mi novemberben jol lebarnultunk a 32 fokban
2013. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
San Diego? Ooh, mega-envy!:-) Fél évet éltem CA-ban, de visszasírom minden nehézségével. Örülnék, ha privátban leírnád, hogy kerültél oda, mit dolgozol.. Kevesen értik, milyen ott..!:-)
2013. okt. 20. 01:39
 8/9 anonim ***** válasza:
1970-ben hagytam ott a voros paradicsomot. 40 eve elek San Diegoban.(havat csak repulorol latok ha Europaba utazunk.) Kellemes hely, jobb helyre nem tudsz koltozni. 60-as vagyok,(13 eve nyugdijban ) Fiataloknak nehez itt a megellhetes, a munkaszerzes. Kaliforniaban draga a megellhetes, tomve van welfares mexicanokkal. Ha van egy rendes felsofoku kepzettseged, vagy egy jo szakmad akkor talalsz allast. Sajnos ez a idealis kornyezet az US nyugati csucskeben van, ami az utazast kicsit megneheziti.
2013. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól döntöttél, szerencsés vagy!:) 8 éve várom, hogy visszamehessek arra a környékre. Éltem már Angliában is, de ég és föld..
2013. okt. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!