Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan közlekedtek amikor...

Hogyan közlekedtek amikor külföldre mentek nyaralni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Autóbérlés
Kerékpárbérlés
Tömegközlekedés
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Remek kérdés, hiszen a konkrét utazástól függ.


Válaszom: tömegközlekedés, autóbérlés, taxi, fogadott sofőr, közbringa, gyalog, bérelt busz, különvonat, saját autó, autóstop, bérelt csónak.

2021. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Drágább országban jellemzően tömegközlekedés, gyaloglás. Közepes árszínvonalon (mittomén mondjuk Oroszország) gyakrabban valami helyi Uber-variáns. Olcsóbb helyeken meg elég változatos a saját sofőrtől a kenun át, de volt, hogy fél napig tutajosunk volt.
2021. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ hova megyek, de az autó/robogó bérlést preferálom.
2021. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Mi autóval megyünk, mindig, ha Európán belül utazunk.Ehhez van egy új autónk, elég sok hellyel,maga az út is egy élmény, élvezi mindenki.Majdnem mindegyik eu-s országban voltunk már az évek során, hihetetlen jó kalandok szoktak lenni, főleg ha haverok is kocsival jönnek.

Egyik legemlékezetesebb mikor Görögországban este értünk oda táblákat alig értettük mi van kiírva, csak valami camping.Vettük jegyet, aludtunk egyet a kocsiban, mondom reggel majd megfürdünk a zuhanyzónál és megyünk tovább a szállodába, ami még jó sok km-re volt.

Reggel az egyik gyerek keltett hogy baj van, de nem is kicsi.Addig rázott míg fel nem ébredtem.Akkor vettem észre, egy nudista campingbe mentünk be, mindenhol holland, meg belga turisták, elég hiányos öltözetben...nos ott volt egy repülőrajt, néha még én is szégyelltem odanézni.

Volt valami Jürgen, kapitány sapka rajta, messziről láttam, míg mentünk kocsival a kapu felé, háááát azt nem hiszitek el, amit ott akkor láttunk.Jürgennek, volt egy harmadik lába, de olyan, hogy a térdéig ért.Az asszony is elszégyellte magát, elfordult, de láttam, azért a szeme sarkából még oda oda lesett.

Este nagyon megkaptam tőle, mikor letérdelt elém.

2021. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem
2021. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Mikor mit. Thaiföldön kiváncsiságból használtuk a tömegközlekedést ( buszt) tuk-tukot, taxit, vonat, hajó, repülő- De inkább nagy motort bérelünk. Kínában tömegközlekedés, taxi. Vietnamban, taxi.Európai országokban tömegközlekedés, taxi. De legtöbbször motorbérlés van.
2021. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyritkán autóval megyünk, akkor azzal, de általában tömegközlekedés + gyaloglás :)
2021. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

1. Szia

2. A az 🇬🇧 a 🇫🇷 a 🇩🇪 a 🚂 a legjobb és a helyszínen pedig 🚙

3. A 🇪🇸 a 🇵🇹 a ✈️ legjobb és a helyszínen pedig 🚙

4. Természetesen máskülönben a az árak 2 x - 3 x magasabbak mint itthon 🇭🇺

2021. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően kevés pénzből utazunk, így a tömegközlekedés minden formáját és a gyalogos utat választjuk.

Rövidebb távokra tömegközlekedésre sem szívesen költök.

Lehet nem hangzik jól, de sokkal jobban meg lehet ismerni a helyet, mint autóval átsuhanni rajta.

A bicikli, roller még jó alternatíva, ár-érték arányban és élménynek sem utolsó.

2021. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Szia, 9 !

Sajnálom, hogy kevés a 💰 💶 💷 .

Mindig is segítem a 🇭🇺 honfitársaimat kint nyugat 🇪🇺 🌍 .

2021. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!