Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi utazásaid...

D. Brasco kérdése:

Mi volt az eddigi utazásaid során az a hely amiben a legnagyobbat csalódtál és miért?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Pozitív csalódás nekem Velence volt (már az olasz) ,mert alapból nem szeretem a régi építészetet ,mint amilyen velence hanem inkább a modern jön be , mint Dubai de valahogy mégis megfogott. Legnagyobb csalódás meg Szentendre volt. Nekem az egy semmi érdekességet és látványosságot nem adó város volt.
2020. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én Párizstól vártam sokkal többet.
2020. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bulgaria, Napospart, 2015. Az ettermekben amint megtudtak, hogy magyarok vagyunk, alig foglalkoztak velunk, de az orosz vendegeknek nagyon a kedveben jartak.
2020. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laylah ***** válasza:
Parália (Görögország). Egy nagy magyar falu az egész, semmi görög jellege nincs már szinte, mindenhol csak magyarokat hallasz, ahhoz nem is kell külföldre menni. Mi pl. olyan étterembe be sem mentünk (és nem is fogunk), ahol volt magyar étlap, vagy rántott hús, gulyásleves meg palacsinta. Lehet, hogy rossz időszakot fogtunk ki, de a tenger tele volt szeméttel és a vízen úszó hínárral, undorító volt.
2020. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolso! 3 eves korom ota minden nyaron Görögországban nyaralunk es ezalatt a 16 ev alatt en is csak Paraliat nem szerettem! :)
2020. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!