Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyiből lehet "megúszni"...

Mennyiből lehet "megúszni" egy Maldiv szigeteki nyaralást, teljes ellátással egy nem tul "drága"helyen?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg aki már járt kint?
2010. ápr. 10. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

édesem, aki csóró az nem menjen a Maldív szigetekre. 4 kiló csak az utazás és a szállás alaphangon.


nekem is régi álmom oda eljutni, már gyűjtögetek rá pár éve. de azt mondom, hogy oda nem érdemes úgy menni, hogy jajj legyen minél olcsóbb. ha már ott vagy, akkor meg kell adni a módját.

2010. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Fél veséd
2010. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kb. 400-500 ezer Ft/fő!
2010. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

...akkor én most adok neked egy konkrét választ, mert szerintem azzal semmire nem mész ha valaki azt hajtogatja hogyha csóró vagy ne menj oda:)

Számoljunk úgy, hogy Sun Island-re mész, ami 4*-os, és a reptéri transzfert gyorshajóval bonyolítod le.

A SuperDeluxe típusú szoba 145.000 FT/fő/hét fél panzióval

ha teljes panziót kész, az plusz 4000 Ft/fő/ÉJ tehát a teljes panzió egy főnek egy hétre 28.000 Ft, mert ugye hat éjszakát töltesz ott. A gyorshajó transzfer 48.000 Ft/fő tehát oda-vissza 96.000 Ft, ha hidroplánnal kéred akkor a duplája. Tehát ez összesen 269.000 Ft/fő/hét repjegy nélkül. Ha félpanzióval kéred akkor természetesen a 28.000 lejön belőle, de szerintem megéri teljes panziót kérni mert általában svédasztalosan bonyolítják az étkeztetést. Az all inclusive 111.000 Ft, ami szerintem rohadtul nem éri meg mert csak alkoholt meg sütiket kapsz a teljes panzión felül.

Repjegy fogalmam sincs mennyi, mert az egyénileg kell intézned és én most az Ibusz katalógusával számoltam.

Tehát a lényeg: 269.000 Ft +repülőjeggyel ki lehet hozni egy hetet (költőpénzt nem árt ha viszel fejenként 50.000 Ft-ot egy hétre) egy emberre. Ebből már ki tudod számolni hogy mennyi ha társasággal mész.

Ja, egyébként a SuperDeluxe szoba két ágyas, de pótágyazható, ám ha pl. harmadik személy is jön veletek akkor 40.000 Ft-tal olcsóbb neki a szállás egy hétre, kaja ugyanannyi.


Plusz információ:

a gyereknek olcsóbb a szállás, a kaja, és a transzfer is, 2-11 éves korig. 2 alatt ingyenes.

szállás: 89.900 Ft/hét

teljes panzió felár: 2.000 Ft/éj

hidroplán transzfer: 40.000 Ft (oda-vissza 80.000)

gyorshajó transzfer: 24.000 Ft (oda-vissza 48.000)


amúgy mindent május-június-júliusi árakkal számoltam.

2011. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!