Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Aki járt már Thaiföldön....

Aki járt már Thaiföldön. Vettél fel védőoltást? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem és nem is kell semmi. Még gyógyszert is csak az utazás idejére vettem, amúgy kint mindent lehet kapni és nem kell feleslegesen cipelni.
2014. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem konkrét javaslat, csak infó:

[link]

2014. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nehogy tífuszoltást meg maláriagyógyszert vegyél egy thai utazásra...Az ilyen oldalak összeszedik az összes utoljára 30 éve látott betegségeket az országból, hogy a velük kapcsolatban álló utazási klinikánál mindenki feleslegesen beoltassa magát. Ha csak Thaiföldre mész semmilyen oltás nem kell.
2014. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, de már végignéztem több oldalt is ezzel kapcsolatban. Továbbá sok útileírást is elolvastam és senki nem írta, hogy bármi baja lett volna ételtől/italtól.

Igen, csak Thaiföldre megyünk, Bangkokba és Phuketre. Igazából csak az étel általi fertőzésektől félek, nem akarom hasmenéssel tölteni a nyaralást.

Akkor szerintetek bárhol ehetek nyugodtan?

2014. febr. 27. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehetsz, de a hasmenés lehetőségére azért készülj fel. Nem fogod az egész utat a wc-n tölteni, vigyél loperamide-tartalmú hasfogó gyógyszereket (régi nevén Immodium, ma már egy csomó van), illetve nekem ennél sokkal jobban bevált az aktív szén. Abból ajánlott 2-3 dobozzal vinni, mert 40 tabletta van egyben és az átlagos adag 6-8db, mert fizikai reakció útján köti meg a megkötnivalót.
2014. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!