Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Aki volt már Thaiföldön,...

Aki volt már Thaiföldön, segítene nekem?

Figyelt kérdés

Jövő februárban megyünk Thaiföldre. Megírná valaki, hogy Bangkokban hány napot érdemes eltölteni? Valamint kell-e, érdemes-e itthon már repülőjegyet foglalni a szigetekre,(még mindig nem tudom melyikre menjünk) vagy ráér ott helyen Bangkokban is megvenni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 6. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan még nem voltam, de apám már igen, kb. 6-7-szer.

Bangkokról nem tudok sokat mondnai, mivel ő ott nem időzött sokat, inkább Phuketen és Pattayán.


Ami viszont biztos: kint vedd meg a repjegyeket a szigetekre, mert sokkal, de sokkal olcsóbb!

2011. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Bangkok minimum 4 nap! Légi forgalma igen erős, Airbusz járataik vannak. Ott vedd meg a repjegyet, hiszen, óránként, kétóránként vannak járataik. Sok szép hely van a környéken, mi Ko Samui szigetére is elutaztunk, -gyönyörű volt a hajdani hippi sziget.
2011. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 10. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akartok megnézni Bangkokban.


Ha csak a "kötelező köröket" futjátok le és az érdekesebb dolgokra vagytok kíváncsiak (királyi palota, arany buddha, éjszakai élet) akkor bőven elég rá 2 nap is.


A szigetekre a repjegyet helyben érdemes megvenni, mert lényegesen olcsóbb (kb. 80%-al!), mintha itthon vennéd.

2011. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gerilla válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Bangkokban max 2-3 nap! Több időt ott tölteni felesleges! Repülőjegyet minél előbb meg kell venni, még akkor is ha nem vagy épp Thaiföldön. Ha pontosan tudod hogy mikor akarod elhagyni Bangkokot és hova akarsz menni akkor érdemes megvenni a jegyeket mert még helyi viszonylatban is még olcsóbban meg tudod venni a jegyeket! Mi itt helyben mindíg AirAsia-val megyünk a pontból b-be. Ha van Iphone-od vagy Androidos telefonod akkor letöltheted az AirAsia alkalmazást ahol a legegyszerűbben meg tudod venni a jegyeket! De a www.airasia.com-on is meg tudod venni a jegyeket.
2012. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elsőnek, gondolom te is tudod miért volt ott apád :D
2012. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, utolsó, sejtem. :)
2012. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gerry800 válasza:
Én Bangkokban élek már több éve, nagyon jó kapcsolataim vannak és szivesen segitek. Ha gondolod irj és megbeszéljük a részleteket. Email cimem: gerry8000@gmail.com
2012. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!