Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen az élet Japánban ?...

Milyen az élet Japánban ? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen az életszínvonal, fizetések, oktatás, egészségügy, emberek, kultúra stb.?

#Japán #éleszínvonal
júl. 19. 23:54
 1/5 anonim válasza:
63%
Nem költözhet átlag ember Japánba csak úgy mellesleg nagyon rasszisták, biztos hogy nem kapnál munkát és mindenhonnan kinéznének, nem szeretik a fehér embert
júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Az életszínvonal jó, de mindenki mindenhol dolgozik látástól vakulásig, ha nem teszed ugyanezt, nem is vagy ember.

Hogy mennél ki?


Nekem egyébként lenne lehetőségem és rengetegen hülyének néznek meg irigykednek, de azt hiszem, annyira nem kérek belőle.

júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Nekem munkatarsam kint dolgozott, nekem is lett volna lehetosegem de soha.
júl. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom, akit kint ismertem meg, egy nagydarab szőrös francia csávó, aki a nyelvet se beszélte annyira (mint kb angolban az A2), bolti eladóként dolgozott Tokióban. Meglepő, de vannak kivételes esetek. Bár diplomás mérnök volt már akkor.

Hogy neked erre mennyi esélyed lehet? 100-ból 1-nek talán összejön.

júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem japán. Látogatóba szívesen megy, de esze ágában sincs visszaköltözni oda. Akkor sem tenné, ha mi nem lennénk neki. Több Magyarországon élő ismerősünk, férfi és nő egyaránt, ugyanígy van vele.


Az a munkakultúra, lakhatási viszonyok, iskolai élet nem való mindenkinek.

aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!