Kezdőoldal » Utazás » Európa » Úgy összességében milyen az...

Úgy összességében milyen az élet Németországban ? Tapasztalatok ?

Figyelt kérdés

júl. 15. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is Németország nagy, így hatalmas különbségek vannak attól függően, hogy hol.


Nagyban függ a mentalitásodtól és az elvárásaidtól is.


Én nagyon szeretek itt élni.

De tény, hogy sajna egyre romlik.

júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

12Eve elek Nemetorszagban. Eltem Bayernban, jelenleg BW-ben.


Az utcak tisztak. A környek, a termeszet nagyon szep. Nagyon sok a külföldi, bevandorlo munkas. (Arabok, Törökök, Lengyelek, Magyarok stb. )

Dolgozni termeszetesen itt is kell, es itt sincs kolbaszbol a kerites. De egy viszonylag jo szakmaval, es megfelelö nemet tudassal el lehet boldogulni, es akar felre tenni sporolt penzt. (De ez nyilvan függ az eletszinvonaltol, attol,hogy van e hitel, dohanyzol, szorakozol, van e gyerek,csalad stb.)


Az elelmiszer arak hasonlok az otthonihoz. Söt, neha olcsobb.

Egeszsegügyi ellatas modern, tiszta. Bar itt is van,hogy egy idöpontra honapokat kell varni. Halapenz nincs, vagyis eddig nem hallottam rola.

A szolgaltatsok ara (pl, autoszerelö, fodrasz, körmös, masszazs stb.) ezek sokkal dragabbak,mint Magyarorszagon.


Nekem jo munkahelyem van, szeretem, megbecsülnek. A sajat igenyeimhez kepest jo fizetessel. De mindhez nem potolja a csalad, es a baratok hianyat akik 1000kmre elnek.

júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, dolgoztam én is minden nemzetiségűvel.Csak rajtad múlik szerintem minden.Ez bajoroknál volt.
júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!