Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában tényleg nagyjából...

Indiában tényleg nagyjából mindenhol büdös van?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte, hogy ahogy leszállsz a repülőről, megérzed azt a szagot, konkrétan sz.rszagot, mert nem igazán van kanalizálás. Városokban valószínűleg jobb a helyzet bizonyos részeken, de máshol az állatok, emberek is az utcán végzik a dolgukat. A környezetszennyezés is európai mércével nézve leképesztő, hullákat dobnak a folyókba, amikben fürdenek és égetik a szemetet, óriási a szmog, igazából lenne víz, de rosszul gazdálkodnak vele. Aki járt már ott, miket látott? Amúgy gazdaságilag nézve elég szépen növekszenek, de belülről ez biztos másképp látszik.

júl. 6. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Budapesten budosebb van sok helyen. 3-szor voltam Indiaban ea meg biztosan megyek.
júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Még annál is büdösebb. Szinte sehol sincs csatorna, a halottakat beledobálják a folyóba, az utcán szarnak, hugyoznak, stb.
júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy jó ótvar nagy hülyeség. Laktam egy hónapig egy mumbai nyomornegyedben, hogy az ország legcsóróbb oldalát is megtapasztaljam és még ott sem általános. A nagy repterek meg kimondottan tiszták. Gondolom az Indira Gandhin szállt le, az bármelyik országban megállná a helyét. Rengeteg a szemét, ez kétségtelen, de utcán szró embert csak a nagyon szegény környékeken látsz, az urbanizált részek java fejlődő országbeli átlag.
júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
En utcan szaro embereket csak Budapesten lattam Indiaban soha.
júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
4. Akkor te meg nem voltal Indiaban
júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Tobbszor mint te.
júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

"mert nem igazán van kanalizálás"


A csatornázás szót sikerült így lemészárolni? 😂😂


Nem, buta általánosításokat írsz, és elég furcsa, hogy a 2-es komment kb. szó szerint ismétli ezt, pedig elvileg nem te írtad 😉 Én csak egyszer voltam, mondjuk nem túl tipikus látogatáson az északkeleti részen, Assam és Sikkim tartományokban, ami elég hegyes és természetközeli, semmi gázosat nem tapasztaltam. De nekem Delhi, Mumbai és a többi klasszikus még várat magára, de ismerek sok embert, akik szeretik az országot.


Vannak gyomorforgató nagyvárosok, de ez a méretükből is fakad. Goán vagy a Himalájában nyilván nem ez fog szembejönni. Az ország egyedül akkora, mint az EU 80%-a. Nyilván nem mindegy itt sem, hogy épp Koppenhága központját, vagy az utolsó borsodi cigányputrit veszed alapnak.

júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
1.-s vagyok, akkor egy friss korkep, elsetaltam a Orson az Arkad elott egeszen az OBI-ig a Pillango parkon keresztul. Irdatlan buz es mocsok, szemet mindenutt, a jarda tobb helyen osszehanyva, tomeny hugyszag. Ezt Indiaban nem tapasztaltam, pedig jo par helyen jartam (nem Goa-ban es meg sajnos a Himalajaban sem voltam).
júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!