Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Izrael mennyire biztonságos...

Izrael mennyire biztonságos irszág?

Figyelt kérdés
Nyaralás szempontból kérdezem. Olvastam olyat hogy biztonságos meg olyat is hogy Kolumbia szinten van.

2023. aug. 7. 07:46
 1/10 A kérdező kommentje:
*ország
2023. aug. 7. 08:08
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Gyakorlatilag a "vaskupola" semlegesíti a lövedékek 90 %-át.

Ezért csupán arra kell vigyáznod, hogy kerüld el messzire a maradék 10 %-ot.

:)

2023. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a garancia arra ,hogy egy tolvajt ,sikkasztott nem fog valaki megölni.
2023. aug. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan ország hivatalosan hogy Izrael ez csak usa találmány csak olyan van hogy Palesztina.
2023. aug. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem túl frissek az információim, úgyhogy mindenképp tájékozódj máshol is. Körülbelül három hete halottam az alábbiakat Ádám Ráchel egyik előadásából.

Úgy hallottam, hogy komoly tüntetések vannak az igazságügyi reform törvény kapcsán főleg Tel-Aviv környékén, állítólag ellenzéki tüntetők nagy számban vonulnak az utcákra. A Tel-Avivi gyorsforgalmi utat lezárják a tüntetők a közlekedés elől. Az elmondása szerint ez már több hete tart.

Libanon felől volt egy szervezett határsértés.

Turisztikai szempontból nem tudom mos mennyire biztonságos. Ezért azt tanácsolom hogy, kérj információt Izrael Állam Nagykövetségétől: Budapest- Fullánk utca 8. Telefonszám: (06 1) 392 6200. Onnan sokkal biztosabb információkat kapsz. Illetve a Konzuli Szolgálat hivatalos honlapján is tudsz tájékozódni/tájékoztatást kérni.

[link]

2023. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ami a rakétákat illeti, a Vaskupola cskugyan kb 90%-ot semlegesít de persze [link]
2023. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
21%
HA nem vagy palesztin, akkor biztonságos.
2023. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most, hogy láttam az izraeli besorozott katonalányokat lehet, hogy vallást váltok.

:)

[link]

2023. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát most már mindenesetre nem biztonságos...
2023. okt. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha most ezt a háborúskodást leszámítjuk, akkor biztonságos.
jún. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!