Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Sydney tényleg tele van...

Sydney tényleg tele van gigászi csótányokkal? Még valami: Valaki bármi negatívumot Perth-ről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hat sok mindent olvastam a valaszokbol,de a lenyeg,hogy tenyleg vannak nagyobb csotanyok,vannak amik repulnek is,de ha normalisan takarit az ember es tiszta a haz,akkor bizony nagyon ritkan jonnek be a hazba.a fekete ozvegy az nem ugyanaz a red back pokkal(redbag-hehe),nezz utana kedves 27 eve itt elo magyar Perthbol!:-))Egyebkent utana lehet nezni sok mindennek,ami itt van Australiaban,peldaul www.ausztralia.lap.hu


en csak 11 eve elek Australiaban,Brisbane ben.udv:-)

2013. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kedves masodik valasz ado.Te itt elsz Australiaban hogy ennyire tudod,hogy mik elnek a varosban es a sivatagban,dzsungelben??mert az allatok nem nezik,hogy varos vagy "dzsungel" tele van pl Brisbane is merges pokokkal kigyokkal. es mitol kene felni itt Australiaban egyebkent?es mire vannak felkeszulve az itteni lakosok??(elso valaszado)

jokat szorakozok a valaszokon:-)))

2013. jan. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!


Második vagyok. Fél évet éltem Sydney-ben. Az emberek olyan szinten vannak erre felkészülve, hogy megtanultak ezzel együtt élni, nem éri őket váratlanul ha ilyen élőlényeket látnak a közvetlen közelükbe vagy a lakóhelyükön. (Megjegyzem én albérletben éltem, többedmagammal kertes házban egyszer nem találkoztam semmilyen élőlénnyel a kertben, lakásban...stb, de ettől függetlenül ez még lehet mindennapos.) Én európaiként úgy mentem ki, hogy nem vagyok ehhez szokva, és nekem is mondtak előtte itthon mindenféle "rémhírt", melyből én semmit nem tapasztaltam.

2013. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!