Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Milyen esélyekkel indulnék...

Milyen esélyekkel indulnék Új-Zélandnak, vagy Ausztráliának?

Figyelt kérdés

Tiszteletem minden Olvasónak!


Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, Hogy mekkora esélyem van arra, hogy munkát találjak Új-Zélandon, vagy Ausztráliába mielőtt kimennék ezekkel a szakmákkal

-Szakács( elvégeztem egy tanfolyamot, emellet egy vendéglátóipari -és idegenforgalmi főiskolát) és ezeken a helyeket tudok elhelyezkedni:

Éttermi konyhafõnök (séf)

· Diétás szakács

· Étkezdei szakács


· Hajószakács

· Hidegkonyhai szakács

· Közétkeztetési szakács


és még van


-pincér

-masszőr

-ápoló

-babysitter végzettségem is


Emellett van egy középfokú angol nyelv vizsgám? És mennyivel nehezebb ott letelepedni, mint az Államokban?



Válaszotokat előre is köszönöm!


25/F


2011. jún. 30. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
és elnézést kérek az apróbb hibákért...a végén, kérdőjel helyet, egy vesszőt akartam írni.
2011. jún. 30. 17:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jobban megértsd: ezekkel a szakmákkal könnyen találsz munkát - mégsem vesz fel senki. Mert elsősorban letelepedési és munkavállalási engedélyed kell legyen. Magyarul: kivándorlási ügyintézés kell ide.
2011. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj!


[link] - Legjobb ausztrál bevándorlási ügynök

Ausztráliában pontrendszer van, minél magasabb a végzettség, annál több pontot ér, és sok IGAZOLHATÓ szakmai tapasztalat kell.


új-zélandot nem ismerem.


Amerikai feleség-zöldkártya, könnyebb a kijutás szerintem.

2011. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És a Bertók Zoltán Úr, mit tudna tenni az érdekembe?


btw: Igen tudom hogy kell egy le telepesedési, meg vízum csak azt nem tudom hogyan kezdjek hozzá :S


Én úgy akarok kimenni, hogy itt M.O ban elkezdek keresni munkát, és már úgy megyek ki hogy jobb már lenne munka lehetőségem.

2011. jún. 30. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1 a 43hoz

én rád fogadok

2011. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs kint kapcsolatod, protekciód, akkor senki se fog így felvenni.

Gondolj bele, ha megüresedik pl egy szakács állás, nem fognak rád várni hónapokat, mire elintézed a vízumot, papírokat és kimész, mikor 1 nap alatt jelentkeznek 100-an, akik akár másnap tudnak kezdeni.


Ahogy írták, vízumot kell intézni, a neten megtalálod, hogy milyen feltételeknek kell megfelelni.

A szakmáidon biztos nem fog múlni, ha kint vagy biztos találsz munkát.

2011. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ausfis.org
2011. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!