Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Tunézia,1 éves babával,...

Tunézia,1 éves babával, trükkök a repülőre, esetleg tanácsok? Mit vigyek mit ajánltok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 14:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A naptej faktorok száma csalóka, pár százaléknyival véd jobban egy 50, mint egy 7 faktoros!!! Többnyire 90% feletti védelmet biztosítanak, de sztem ez nem elég. Ajánlom az UV védelemmel ellátott ruhákat, kalapot.
2010. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%

Családommal : másfél éves kicsimmel és 2 nagy gyerekemmel remekül éreztük magunkat.(2x voltunk már)A repülő ma már nem akadály a kicsik számára(tapasztalat)a kisfiam nagyon cumis -és mivelhogy nagy az esélye annak hogy bedugúl a fül ajánlott a cumi. A medúza rosszabb szállókban előfordulhat pl.2-3 *-os ba .Mi 5*osba mentünk tavaly és nem volt egy medúza sem. Nagyon kedvesek az emberek,az idő mindig kellemes.:)Hány csillagosba mentek ??

Kellemes utazást!!!

2010. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

szia! 4*-ost néztünk,de a nevét és a várost ne kérdezd mert nem tudom:D Viszont a picinek vittetek enni valót,vagy ott evett?Ha evett ott milyen enni valókat adtatok neki?nem volt semmi baja?


köszönöm az eddigi válaszokat! meg mondom őszintén annyi negatív dolgot írtatok eddig,hogy a párom már nem is akar menni,félti a picit:(

2010. máj. 21. 14:40
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nah a marciusi kanikularol annyit irnek, hogy telikabatba voltunk marciusba akkora kanikula volt.

Es meg most is van, hogy estenkent puloverbe vagyunk.

Es en is itt lakok kint ugy egyebkent.

Ha meg voltal midket helyen pontosan tudhatnad, hogy egyiptom es tunezia tisztasaga fenyevnyire ter el csak de mindegy.

Erdekes 20 eve repulok, de a 20 ev alatt konkretan egyszer volt olyan, hogy egy kisbaba nagyon sokat sirt a repulon.

Foglalkozni kell vele ennyi.

Most amikor voltam, otthon akkor is volt 3 a repulon es egyik sem pityogott.

2010. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

előző válaszolónak: én csak Egyiptomban voltam,Tunéziáról,csak hallottam hogy tisztább.

Köszönöm válaszod!

2010. máj. 21. 14:46
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Jah amugy Egyiptom eghajlata mediterran, es sivatagi tehat trousi hasmenes nem lehet.

Amugy sincsen ilyen betegseg,. hogy tropusi hasmenes, maximum belfertozes ami hasmenessel jar.

De ez a tipus sem vonatkozik Tuneziara kb. 98%-ban.

Es a kerdezo oda megy!

Azt meg, hogy honnan irok azert irtam be mert szar a klaviatura, es egy csomo szo egybe van irva, nem azert, hogy mayerkodjak.

De te a 156. oldalra irod ki mar, hogy 17 eve kijarsz es lakasotok is van blabla, a kocsit most lehagytad!

A kutya nem beszelt Egyiptomrol idaig.

De meg van egy-ket kozelkeleti topic, ahova kiteheted, minenki tutira el fog ajulni.

2010. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nem Neked irtam Kerdves Kerdezo, hanem a tapasztalt holgynek, akinek feltetlenul ki kellett osztania itt Egyiptom temaban egy tuneziai kerdesnel.
2010. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

Szia !!! 13:27-es vagyok

Igen,a picinek vittünk enni :babakonzervet és persze természetesen ott is találtok olyan ételt ami neki megfelelő.Ne aggódjatok nem nagy gond a repülő sem!!!

2010. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
34%
Ha igazán nyugodt akarsz lenni,akkor kihagyod ezt a nyaralást....inkább próbálkozz itthon 1 ilyen kicsi gyermekkel! Itthon is lehet baj (persze ne legyen),de itt csak könnyebb megoldani a problémákat....szerintem.....
2010. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
mi 4 evessel voltunk es csak jot tapasztaltunk. imadjak a gyerekeket, nagyon baratsagosak es kedvesek veluk (es mindenkivel), nagyon megertoek. a legtobb hotelben este meg napkozben is van gyerek program, illetve csaladi program.
2010. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!