Mit szokott kapni 12-14 éves lányotok a születésnapjára?
Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 17:47
1/11 anonim válasza:
Legutóbb, 8 db könyvet, festővásznakat(3db-t) , ecseteket, dekorációkat a szobájába ( homokóra, óra, képkeret, gyertyatartó, díszdoboz, ékszertartó), a pandorából egy ékszert, tusfürdőket, krémeket, fürdőbombát,parfümöt, egy designer bőrtáskát, és ruhákat , illetve egy csomag papírt kapott, de ezt a drágább jó minőségűt és hozzá akvarell ceruzákat😀
2/11 anonim válasza:
Előző vagyok és nincs elkényesztetve, mielőtt jönnének az utálkozó kommentek, ezt a családtól kapta ( két nagyszülő, 2 nagybácsi, 2 nagynéni, keresztszülők, és barátnők), és megérdemelte, mert kitűnő tanuló és nemrég megnyert egy országos versenyt is
3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Én ezekben gondolkodtam: egy csokor virág, cserepes virág, szobadekorációk, könyvek ékszer illetve ő mondta, hogy szeretne egy elegánsabb hátizsákot
2018. márc. 12. 18:43
4/11 A kérdező kommentje:
A pandora az mennyire minőségi, vagy aranyat vegyek, és mi a véleményetek a swarovski ékszerekről?
2018. márc. 12. 18:44
5/11 anonim válasza:
Szerintem az arany, ezüst az örök. Bár én ennyi idősen inkább csak ezüstöket hordtam.
6/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz minden válaszolónak, igen én is olyat szeretnék ami örök darab lesz.
2018. márc. 12. 20:43
7/11 anonim válasza:
Természetesen kapott a nagylányom egy puszit s egy szülinapi tortát és hogy elmehet az egyetemista barátjával ünnepelni estére az onyx-ba.
Az apjától kapott egy aranynyakláncot órával s megígérte neki ha felveszik gimibe beiratkozhat autóstanfolyamra és kap egy autót amit ő választhat ki.
Tőlem és a nővérétől egy estélyi ruhát a legközelebbi operabálra és parfümöket hörblővel.
8/11 anonim válasza:
Függ:
- a lány érdeklődési körétől,
- a család anyagi helyzetétől.
Látod, az egyik azt írja, hogy a gyerek által választott autót kapja, míg a másik lehet, még a torta árát is kénytelen valahol kispórolni.
.
Bármit kapjon is, legyen benne szeretet és örömszerzés akarata.
9/11 A kérdező kommentje:
Ma megint megkérdeztem a nagylányomat, hogy mégis mit szeretne pontosan. Erre ő azt felelte, hogy eléggé van a puccos ajándékokból és abból, hogy az emberek azt hiszik akkor jó egy szülinap ha egy tonna ajándékot kap az illető és tudja, hogy az osztálytársai miket szoktak kapni a szülinapjukra ( 120000 Ft-s kabátot, drága parfümöket, désigner táskákat), de ő most egy tortát, sok ölelést és puszit kér és azt, hogy a barátnőivel elmehessen a moziba. Nagyon meglepődtem, ezen, de természetesen nagyon örültem, hogy ilyen tündéri lányom van.
2018. márc. 13. 17:32
10/11 anonim válasza:
Miért hordjon egy 12 éves ékszert???????
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!