Hogy szervezzem meg a 20. születésnapi bulimat szerintetek? Valami ötleteket kérek szépen
Figyelt kérdés
Na szoval kb 50 embert szeretnek meghivni és kibérelni egy termet,aztan hogyan rendezzem? a zenet,p,l a diszeket meg stb,minden tanacsot elfogadok.2015. szept. 23. 11:13
1/1 anonim válasza:
Hát, az is függ, hogy mennyi pénzt szánsz rá. Meg lehet hívni egy DJ-t, de pénz híján lehet a youtubeon összeállítani egy lejátszási listát vagy letölteni zenéket ( bár az szerintem hosszadalmasabb). Ha termet bérelsz mindenképpen tisztázd, hogy van-e wifi, mert akkor a youtubeos megoldás nem fog működni, valamint az is jó ha a wifi privát, mert gondolom nem az a cél, hogy a fél társaság a wifin üljön. :) A meghívókat, hogy ne kerüljön semmibe facebookon is el lehet küldeni, viszont arra vigyázz, hogy a többi személy további meghívott személyeket ne tudjon hozzáadni. A díszeket szerintem néhány közeli barátoddal a buli előtt is felteheted, viszont szerintem nem kell túlzásba vinni, én a lufik híve vagyok. :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!