Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol és hogyan szervezzem a...

Apanacsi kérdése:

Hol és hogyan szervezzem a születésnapi bulimat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:59
 1/3 anonim válasza:
sztem bulsi hely lenne egy hullaház :D
2011. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először helyszínt keressél....pub/kocsma, disco (bár szerintem ez eléggé személytelen, nehéz együtt maradni a tömegben én nem javaslom stbstb), vagy esetleg házibuli ha van rá lehetőség. ha a barátaid nem intéznek tortát, akkor azt is neked kell. ha kocsma/pub lesz a hely akkor általában le kell velük beszélni, hogy nagyobb társaság megy ill asztalfoglalás, tortának műanyag tányér, villa. házibuliba műanyag pohár, tányér, villa. esetleg lufi. bulis zene összeállítás. mindenkivel közölni, hogy hozzon magának italt+rágcsát.

a pontos időpontot érdemes jó előre lefixálni, hogy mindenkihez eljusson a hír és tudjanak előre tervezni. most kb ennyi jutott eszembe...remélem ilyenekre gondoltál :)

2011. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen köszi a választ megpróbálom vhogy így megszervezni
2011. febr. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!