Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek melyik táskát...

Szerintetek melyik táskát vegyek húginak 18dik szülinapjára?

Figyelt kérdés
Húgomnak a 18dikra válltáskát veszek. Mutattam neki kettőt, de ő sem tudja melyik legyen, mert a fehér jobban néz ki, de kényesebb. Szerintetek melyik a jobb? www.grundshop.hu/termek/881/adidas-taskak-adidas-w-cocu-tote--noi-taska vagy www.grundshop.hu/termek/481/converse-taskak-converse-valltaska-n-fasproserwhite-silver?

2012. ápr. 1. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

11:39 Bele lehet kötni másba, csak épp nem értem, hogy ez neked most itt ezen az oldalon miért okoz örömet? Ha jól tudom, akkor itt az emberek azért teszik fel kérdéseiket, hogy segítséget és választ kapjanak, nem pedig azért, hogy kritizálják őket. Az, hogy "m" helyett véletlenül a "k"-t nyomtam le, nem hiszem, hogy akkora probléma. Főleg, hogy sietve írtam a ki a kérdést, sajnos a kettő elég közel van egymáshoz, és mint ahogy a többi ember sem, hát én sem vagyok tökéletes, néha hibázom. De nem hiszem, hogy ettől én kevesebb lennék vagy, hogy neked így le kellene oltani, vagy lenézni engem, mert ki vagy Te? Talán a jó Isten? Vagy csak annak képzeled magad? Szerintem - és gondolom ezzel nem vagyok egyedül - nagy problémáid lehetnek, ha csak ilyen hozzáfűzésekkel tudod tölteni az idődet, ahelyett, hogy segíts másoknak. Sajnállak ezért, de remélem egyszer jobbra fordulnak dolgaid.

Köszönöm a hozzászólásokat és a segítséget!

2012. ápr. 3. 14:13
 12/16 A kérdező kommentje:
11:27 Igen a sportosabbak, "sajnos" még nem tudok neki ilyen szépségeket venni, mert náluk most a sportosabb a divat. Suliba hordaná a táskát a tankönyveivel füzeteivel, ezért valami masszívabbra gondoltam, de elférjenek benne a sulis cuccok.
2012. ápr. 3. 14:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen, már a 100. olyan fatális hibánál mint a "dik", felhúzom magam! Mert ezt már egy alapsulis is letudja írni. Ha meg annyira siettél, nem lett volna rövidebb egy pontot rakni, mint kiírni a "dik"-et???

Hmm

2012. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A sietséget az m és k cseréjére értettem :) Sajnálom, hogy téged ennyire zavar a "dik", de attól még nem kell leírni, egyszerűen nem olvasod tovább és nem is szólsz hozzá.
2012. ápr. 3. 18:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy arra írtad, de ne mondd, hogy annyira siettél, mert ha ez igaz lenne, akkor pontot raktál volna és nem "dik"-et! Hiszen az még gyorsabban leírható, nem?

De nem ellenkezek, úgyis azt hiszed magadról, hogy jól csináltad, meg úgyis találsz kifogást, hogy miért írtad így!

Tanulj meg írni! Szevaaasz!

2012. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon böki a csőrödet a dik, ha még mindig nem bírod abbahagyni. Sajnálom...
2012. ápr. 3. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!